2726
عنوان

زایمان طبیعی و کمک جنین

250 بازدید | 13 پست

این راسته ک میگن موقع زایمان طبیعی جنین کمک میکنه برای خروج؟ مثلا با پاهاش ب معده فشار میاره یا همچین چیزی؟؟؟

همسرم قلب من ... دخترم وجود من ... مامانم هستی من ... بابام تکیه گاهم... آبجیم همدمم... داداشم مونس من... خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله خودشم تلاش میکنه برای بیرون اومدن

ای جانم😍😍

حقیقت کُلفته ..!!..نمیره تو مُخای تَنگ🤞🤞 خسته  از  هوای  زندگیَم ،، میروم  با  خودم قدم بزنم ،،  میروم  از  خودم  رها  بشوم  ،، میروم  با  خودم بِهَم بزنم 🖤 
2728
بله

یعنی مادر حس میکنه؟من زایمان طبیعی داشتم ولی حس نکردم وقتی دخترم بدنیا اومد ماما گف ناف دور گردنش پیچیده

همسرم قلب من ... دخترم وجود من ... مامانم هستی من ... بابام تکیه گاهم... آبجیم همدمم... داداشم مونس من... خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین...
بله خودشم تلاش میکنه برای بیرون اومدن

مادر حس میکنه تلاششو؟

دکتر من میگفت تو زایمان طبیعی جنین خودش سعی و تلاش میکنه واسه بدنیا اومدنش و بخاطر همینه ک رو تکاملش ...

مادر حس میکنه تلاش نوزاد رو؟

زایمانتون چطور بود؟

دکترمو ماماها گفتن خوب بود.ولی بنظر خودم سخت بود🤔