2737
2739
یعنی واردچهل هفته میشی؟یامثلا میشی ۳۹هفته ویه روز؟ خیلی درد داری؟نزدیکه بینارستانت؟

39 هفته و یک روز میشم. نه درد ندارم شدید. میخواستم بخوابم. اومدم اینجا این تاپیک رو دیدم استرس گرفتم

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره خیلی استرسی هستم .چجوری دوهفته زودتر اونم طبیعی مگه نباید دردات شروع بشه

نه دکترم میخاد بستری کنه هفته دیگه با دارو دردام شروع بشه.میگه بخاطر دیابت تا 40 هفته صبر نمیکنیم چون برای بچه ممکنه زبونم لال خطر داشته باشه.خدا کنه خودم قبلش دردم بگیره نیازی به دارو نباشه

ان شاالله،ماه درد چطوریه؟ من انقباض دارم بدون درد،فقط در روز شاید دوسه بارزیردلم یلحظه دردکنه

شکمم درد میکنه یه جورایی شبیه درد پریوده ولی لگنم درد نداره بیشتر شکممه و نهایتا یه ربع طول میکشه و با استراحت برطرف میشه،از ماما پرسیدم گفت تو ماه نهم طبیعیه این دردا

2728
39 هفته و یک روز میشم. نه درد ندارم شدید. میخواستم بخوابم. اومدم اینجا این تاپیک رو دیدم استرس گرفتم

نه استرس نداشته باش،خوشبحالت میتونی بخوابی،من میدونم اونشب ازاسترس خوابم‌ نمیبره.منم قراره۳۹هفته۲روز سزارین شم،خداکنه دووم بیارم

من قراره۳۹هفته و۲روز سزارین شم،همش میگم نکنه زودتر بشه

نگران نباش عزیزم،من خودم قراره برم واسه طبیعی ولی با دکترم صحبت کردم تو هر مرحله ای که نتونستم ادامه بدم سزارینم کنه

2738
شکمم درد میکنه یه جورایی شبیه درد پریوده ولی لگنم درد نداره بیشتر شکممه و نهایتا یه ربع طول میکشه و ...

اهان،درد لگن هم برای زایمانه؟من هنوز ندارم هیچکدومو

خانما هرکی میدونه بگه میشه کاری کنم تا۳۹هفته دردم نگیره؟

اهان،درد لگن هم برای زایمانه؟من هنوز ندارم هیچکدومو خانما هرکی میدونه بگه میشه کاری کنم تا۳۹هفته در ...

نه من آخه موقع پریودی لگنم درد میکنه واسه همین گفتم شبیه پریوده فقط درد لگن نداره

من شنیدم تو زایمان پسر کمر درد میکنه و تو دختر شکم و زیر شکم

2706