2726

عاقا یکی جواب منم بده خیلی استرس دارم،میگم میشه دهانه رحممون بدون اینکه درد داشته باشیم بازشده باشه،بعدشم سزارینمون کنن؟میگم یعنی یموقع دهانه رحمم بدون دردبازشه میشه سزارین شم باز؟چون من سزارینه زایمانم اصلاهم معاینه نشدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من ۳۶ هفته ام امروز تموم شد،گاهی انقباض بدون درد دارم،گاهی ام شبا شکمم درد میکنه از ماما پرسیدم گفت ماه درده اینا

فعلا که انتخابم زایمان طبیعیه بی درده ،انشالا که از پسش بربیام

منم شنیدم همه میگن روزای اخر خوبه

من بارداری اولم میترسیدم انجام ندادم چندماه اخر

اخرم با اینکه ۳ سانت بی درد دهانه رحمم باز شده بود اخر ۴۰ هفنه با امپول فشار دنیا اومد 

اما زایمان دوم اول هفتع ۳۹ نزدیکی کردیم با وجود اینکه دهانه رحمم بسته بوذ اما ۲۴ ساعت بعدش زایمان کردم

من همونم ها😆فقط عکسم رو عوض کردم😎 پسر گلم 9 ماه کااامل تو دل من بودی.یککم شبیه منم میشدی خب😆😐😄
2728
شاید چندهفته ای؟

39 هفته ام فردا تمام میشه. برم بیمارستان یا صبر کنم تا صبح؟

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰
عاقا یکی جواب منم بده خیلی استرس دارم،میگم میشه دهانه رحممون بدون اینکه درد داشته باشیم بازشده باشه، ...

اره من دهانه رحمم سه سانت باز شده بودم با همین ماه دردای عادی

من همونم ها😆فقط عکسم رو عوض کردم😎 پسر گلم 9 ماه کااامل تو دل من بودی.یککم شبیه منم میشدی خب😆😐😄
عاقا یکی جواب منم بده خیلی استرس دارم،میگم میشه دهانه رحممون بدون اینکه درد داشته باشیم بازشده باشه، ...

منم اصلا معاینه نشدم. از هفته پیشم دیگه دکتر نرفتم. 

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰

عزیزم یکی اومده بود بیمارستان واسه سزارین،دهانه ی رحمش ۶ سانت باز بود،درد آنچنانی نداشت،ماما اصرار میکرد که طبیعی زایمان کنه اما خودش نخواست و رفت سزارین

یه روز حرکتاش نمیفهمم یه روز حس میکنم فشارم بالاس یه روز ترشحاتم زیاده شک میکنم

خیلی استرس داری مگه.مسن خداروشکر همش حرکتاشو حس میکنم فشارمم خوبه.فقط دیابت بارداری خفیف دارم برای همین دوهفته زودتر زایمان میکنم البته طبیعی.چون وضعیت بچه خوبه سفالیکه و جفت خلفی و وزن نرمال.اصلا به خودت استرس نده شاید همین باعث میشه تحرکشو حس نکنی.هرچی حساس تر بدتر.من که همش با خودم میگم منم یکی همه اونایی که زایمان کردن و همس هودشون  هم بچشون الان سالمن.اروم میکنم خودمو.فقط حیف از انتظارش.تممی نداره😕

خیلی استرس داری مگه.مسن خداروشکر همش حرکتاشو حس میکنم فشارمم خوبه.فقط دیابت بارداری خفیف دارم برای ه ...

اره خیلی استرسی هستم .چجوری دوهفته زودتر اونم طبیعی مگه نباید دردات شروع بشه

خدایا شکرت❤❤
من ۳۶ هفته ام امروز تموم شد،گاهی انقباض بدون درد دارم،گاهی ام شبا شکمم درد میکنه از ماما پرسیدم گفت ...

ان شاالله،ماه درد چطوریه؟

من انقباض دارم بدون درد،فقط در روز شاید دوسه بارزیردلم یلحظه دردکنه

2706