2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم حتما حتما حتماااااا مامای همراه بگیر من اگه زایمان دومم ماما نداشتم مطمینم ۱/۵ ساعته زایمان ن ...

گرفتم.ولی میترسم تا هفته دیگه دردم نگیره نمیتونم صیر کنم الان دارم دیوونه میشم هرروز نوارقلب و سونو میدم

خدایا شکرت❤❤
وای چقد خوب.رحمت خوب باز شده و چقد دیر دردات اومد

اره کلن نیم ساعت دردکشیدم بعدش بچم کلامل یهواومدگزاشتنش روسینم اخ من فداش بشم قشنگترین حس دنیابودیهویی تموم دردام ازبین رفت 

2456
وای من دلم میخاد گریه کنم همش استرس که دارم هیچ حواسم میره به تکونا بدتر حساس میشم حس نمیکنم

نگران نباش.طبیعی دوس داریا یا سز

من خودم دوس دارم طبیعی.ولی امشب که یه کمی دل درد و کمر دردم شدید بود و یه نیم ساعت درد داشتم ترسیدم کمی.هرچند بعدش اروم شد و دردای زایمانی نبود.

من باید صبح برم بیمارستان برای سز. الان از دیشب کمردرد دارم و پهلوم درد میکنه  . یعنی ممکنه رحمم باز شده باشه؟

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰
2714
اره کلن نیم ساعت دردکشیدم بعدش بچم کلامل یهواومدگزاشتنش روسینم اخ من فداش بشم قشنگترین حس دنیابودیهو ...

عالییییی 💐خدا حفظش کنه هوای مامانشو ِِِِِِِداشت درد نکشه زیاد😍ه

اولی که طبیعی بود و یه روز دیر هم به دنیا اومد که خدا رحم کرد ی درد ریزی تو پهلو داشتم به فاصله یک ساعت اولش ولی بعد که با آمپول و این چیزا دردام بیشتر و بیشتر شدن و دومی هم که سزارین بودم و 20 روز زودتر به دنیا اومد کیسه آبم پاره شد بچه هام حد وسط نداشتن یا زود اومدن یا دیر

گرفتم.ولی میترسم تا هفته دیگه دردم نگیره نمیتونم صیر کنم الان دارم دیوونه میشم هرروز نوارقلب و سونو ...

نزدیکی خیلی موثره

حتما داشته باشین

من همونم ها😆فقط عکسم رو عوض کردم😎 پسر گلم 9 ماه کااامل تو دل من بودی.یککم شبیه منم میشدی خب😆😐😄
2706