2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

من یکی دو هفته قبلش یکم لکه بینی داشتم..دکتر گفت دهانه رحمت باز لره میشه و زیر دل من تیر میکشید...تو هفته ۴۱ زایمان کردم

تیکر تولد یک سالگی .....من فرزندم را به بی بدیل ترین حالت ممکن دوست دارم..آنگاه که نومیدی بر جانت پنجه افکنده و رها نمی‌شوی، به من امیدوار باش_ زمر/53

من یهو و بدون آمادگی ،نه لباس خودم و بچه رو آماده کرده بودم نه هیچ کار دیگه ای ،خیلی ناگهانی کیسه آب پاره شد و رفتم بیمارستان که بعدش سزارین شدم

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌹
2714

منم چهل هفته ویک روزم بود،کلی رفتم بیرون وپاساز گردی،بعد رفتم پیش دکترم معاینه کرد،گفت3سانت باز شده،درد نداری؟؟گفتم چمیدونم،من تاحالا نزایبدم،فکر میکردم طبیعیه این دردا وباید مثل فیلما جیغ بزنم،خندید گفت برو بیمارستان،تا رفتم وبستری شدم پنج سانت شده بود

یکم ترشحاتم رنگی شد 

بعد انقباضم که کلا من از ماه ۶/۷ فراوون داشتم

یه عطسه کردم اول هفته ۳۹

کیسه اب نشتی پیدا کرد  ۵ ساعت بعدش دردام شروع شد

من همونم ها😆فقط عکسم رو عوض کردم😎 پسر گلم 9 ماه کااامل تو دل من بودی.یککم شبیه منم میشدی خب😆😐😄
2706