1542
1480
معاینه ضرر نداره.خطرناک نیس؟

نه خطرناک که نیست منتها دکترم گفت ممکنه باعث شروع درد زایمان بشه واسه همین هر چی دیرتر بهتر

فقط 44 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد یک سالگی پسر قشنگم😍😍😍

خانم ها اگر کسی دنبال دکتر نازایی خاذق و خوب میگرده 

ما کمکتون می کنیم ، یا اگه دنبال اهدای تخمک هستن

هم میتونید با این شماره تماس بگیرید09122770014

یا اینستا ما رو دنبال کنید

اها منم 37 هفته و یه روزم.پس هنو دیر نشدم.دلواپس شدم چرا دکترم چیزی نگفته.

نه اخرا معاینه میکنن،نگران نباش

۲آذر۹۸ دختر قشنگم ب دنیااومد😍😍♥️♥️♥️♥️♥️امضای جدیدمو بخونید👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻یکی یدونه مامان وبابا،دیگه کم‌مونده قدم بذاری رو‌چشمامون😍برای دیدنت لحظه شماری میکنیم فرشته کوچولوی من😘میدونم دلم برای همه این روزا تنگ میشه،برای این لحظه هایی که تووجودمی وانقدربهم نزدیکی،برای لحظه هایی که تکون میخوری ومن قربون صدقت میرم،نمیدونی چقددوست دارم دخترم،حاضرم همه چی رو فدای یه لحظه خوشیت کنم،مامان وباباهمیشه پشت توان،نمیذاریم کسی اذیتت کنه،توفقط بیا چشم ما رو روشن کن ب روی ماهت،ای ماه تر ازماه🤩برای سلامتی نورچشمم یه صلوات میفرستین😊
نه استرس نداشته باش،خوشبحالت میتونی بخوابی،من میدونم اونشب ازاسترس خوابم‌ نمیبره.منم قراره۳۹هفته۲روز ...

والا خوابم که نمیبره. همش میگم کیسه آبم پاره نشه. خونرططی نکنم و.... 

خداجون،پسرم رو سالم بهم ببخش😄😄😄
1546
والا خوابم که نمیبره. همش میگم کیسه آبم پاره نشه. خونرططی نکنم و.... 

نه بابا بگیر بخواب هیچی نمیشه

ب سلامتی زایمان کنی مارم دعا کن

خوشبحالت فردا نی نی توبغلته😍

۲آذر۹۸ دختر قشنگم ب دنیااومد😍😍♥️♥️♥️♥️♥️امضای جدیدمو بخونید👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻یکی یدونه مامان وبابا،دیگه کم‌مونده قدم بذاری رو‌چشمامون😍برای دیدنت لحظه شماری میکنیم فرشته کوچولوی من😘میدونم دلم برای همه این روزا تنگ میشه،برای این لحظه هایی که تووجودمی وانقدربهم نزدیکی،برای لحظه هایی که تکون میخوری ومن قربون صدقت میرم،نمیدونی چقددوست دارم دخترم،حاضرم همه چی رو فدای یه لحظه خوشیت کنم،مامان وباباهمیشه پشت توان،نمیذاریم کسی اذیتت کنه،توفقط بیا چشم ما رو روشن کن ب روی ماهت،ای ماه تر ازماه🤩برای سلامتی نورچشمم یه صلوات میفرستین😊