2410
2553
عنوان

کیا عقدن بیایین دور هم جمع شیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3788 بازدید | 409 پست
سلام دوستم خوبی کاربریم تعلیق شده همونemilyyyم

اها فدات عزیزم

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم عقدم و الان شده ۲سال فکر کن ما هم پولشو داشتیم هم خونه انا شوهرم خانوادش خیلی ریلکس ب فکر عروسی ...

ای جان الان عروسی گرفتین؟

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤
قربونت ولی اینجوری ک دوستان دارن میگن حس میکنم خیلی ناجوره😢😭

عزیزم بستگی ب شرایط داره

2456
ای جان الان عروسی گرفتین؟

چندروز دیگه عروسیمه 

اما واقعا دوره ی عقدم یکی از بدترررررین دوره های زندگیم بود 

وقتی آدمای خوب زندگیمونو می پیچونیم  این پیچ زندگی خودمونه که هرز میشه
عزیزم بستگی ب شرایط داره

ما ۳ماهه ک نامزدیم میخایم عقد کنیم ۱سال عقد باشیم تا شرایطمون جور بشه برا عروسی 

تاحالا خداروشکر مشکلی نداشتیم‌خانواده ها بشدت صمیمی ان و ماهم بشدت عاشق خداکنه بعد عقدم همینجوری باشه😢

💍تـنـهّا بـبـعـــــــ🐏ـــی در عـلـفـزار قلـبــمـــــ❤ــی علی جــانم💍
2714
چندروز دیگه عروسیمه  اما واقعا دوره ی عقدم یکی از بدترررررین دوره های زندگیم بود

خب خداروشکر خوبه

ما ۳ماهه ک نامزدیم میخایم عقد کنیم ۱سال عقد باشیم تا شرایطمون جور بشه برا عروسی  تاحالا خداروش ...

ان شاءلله بهترم میشین😍😍

سلام عروسی هم دیر گرفتنی مردم میگن دیگ چیکار میخاد عروسی بگیرن بعد چنسال

والا چیکار کنیم چن روز پیشم مادر بزرگ نامزدم فوت شده امسالم حتما میمونه،ن بابا ما در هر صورت عروسی میگیریم تازه اینجا سه روز عروسی میگیرن ... یه روز خونه پسر یه روز خونه دختر ک همون حنابندونه،یه روزم عروسو میبرن خونه داماد ک اونم یه روزه،ولی من دوست دارم تو یه روز خلاصه بشه خرج اضافیه والا

🍭🧁🍹🍰
2706