2410
2553
عنوان

کیا عقدن بیایین دور هم جمع شیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3788 بازدید | 409 پست
قرار بود سر یکسال عروسی لگیریم ولی خانواده شوهرم زدن زیرش و بماند که کلی ازشون کینه بدل گرفتم ولی ت ...

منم پدرشوهرم گف شهریدر ماه میایم صحبت کنیم ولی حواسش نبود که ماه سفره.اونام تو اینجور ماها هیچ حرکتی نمیزنن

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
خیلی دوره؟ ما شهرامون دو ساعت باهم فاصله داره

اره ما۶.۷ساعت

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤
عقد خیلی خیلی دوران مزخرفیه دلم میخواد زودتر عروسی بگیرم😞

ولی یه لذت هایی هم داره

2714
خیلی مسخرست

سلام دوستم خوبی کاربریم تعلیق شده همونemilyyyم

خدایا از تو گلایه ای نیست هیچی واسم کم نزاشتی....     برای یک روزم که شده دنبال چیزهای ک نداری نرو و از چیز های که داری لذت ببر.                                          پسرم دوست دارم ❤️
من نامزدی ام 🤒 بهمن ماه عقدمه 

سلام بسلامتی عزیز

درکت میکنم عزیزم سعی میکنم همیشه برا بقیه خوبی بخام حسادت نکنم اما بقول تو همه اونایی ک ازما دیر ...

منم عقدم و الان شده ۲سال فکر کن ما هم پولشو داشتیم هم خونه انا شوهرم خانوادش خیلی ریلکس ب فکر عروسی گرفتن نبودن و شوهرم میگفت نگیریم و منم چون میدونستم ب دلم میمونه قبول نکردم 

هرکی بعد من عقدکرده بود قبل من عروسی کرد و این خیلی منو عذاب میداد 

یه شب ک از عروسی یکی از اون عقدیا برگشتیم ناخودآگاه اشکم ریخت و با دل پر ب شوهرم گفتم یه عروسی برام نمیگیری خسته شدم از این دوره ی عقد مسخره قرار بود ۲سال ناکزد بمونم چ مرضی بود خب ۲سال دیرتر عقد میکردم و.....ک شوهرم همون لحظه رفت با خانوادش صحبت کرد و رفتیم دنبال کارامون 

وقتی آدمای خوب زندگیمونو می پیچونیم  این پیچ زندگی خودمونه که هرز میشه
2706