1464
1411
عنوان

کیا عقدن بیایین دور هم جمع شیم

3542 بازدید | 457 پست

سلام

بیاین درد و دل کنیم

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤

هنور هیچی نشده🤔

نی نی سایتی هایی ک حاجت دارین هرحاجتی دارین ختم دعای مشلول و بگیرین تو تاپیک 🤗بدویین بیاین🤗 هست؛ با طهارت حتما ،حضورقلب و اگه اشک بریزین مطمئنا دوروزه جواب میگیرین.اسم اعظم خداس امکان نداره جوابتونو نده یا دلتون آروم نگیره.حاجت گرفتین منم دعا کنین مرسی🤗 ازبازار باصدای فرهمند دانلود کنین.چندوقت پیش به کسی گفتم بخونه گفت دوروزه حاجتشو گرفته واقعا خیلی براش خوشحال شدم دوس دارم شماهم بخونین و حاجت بگیرین🤗😍                                                          

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

1473

سلام من عقدم

بنظرم عقد تا یه سالشم خوبه بعدش مضخرفه

توت فرنگی سابق هستم کاربریمو‌ترکوندم این کاربری جدیدمه😃۲۴ مرداد رسما‌ نامزد شدم 💖💍 ۷ماه نامزد بودم..💑 ۱۵فروردین عقد کردم ❤🏩تیکرمم تیکر بارداری نیست 😰😂 تیکر الکی😐 تیکر دوست دارم😌
1334
بچه ها خستم

نگو نگو که منم خستم از عقد

توت فرنگی سابق هستم کاربریمو‌ترکوندم این کاربری جدیدمه😃۲۴ مرداد رسما‌ نامزد شدم 💖💍 ۷ماه نامزد بودم..💑 ۱۵فروردین عقد کردم ❤🏩تیکرمم تیکر بارداری نیست 😰😂 تیکر الکی😐 تیکر دوست دارم😌
1474

نمیخام ناشکری کنم ولی دلم دردودل میخاد

قسطامون عقب میمونه

حقوق همسرمو سروقت نمیدن

تاریخ عروسیمونم معلوم نیس

شما در چ حالین؟

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤
من نه روزه عقدم

اخی عزیزم

1508