2726

ماستم تو دهنت بچرخون خوبه

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
@arvin_goli    دوستان ایشون تو یه تاپیکی بمن فحش داد منم جوایشو دادم زورش داشت حالا رفته ...

🤣🤣🤣🤣🤣

روز قیامت خدا پشت میزش نشسته نامه عمل منو میبینه عینکشو درمیاره یکم چشاشو میمالونه میگه بیا بغلم توف به این سرنوشتی که تو داشتی😢😞😞
آفتین ژل هستش عالیههههه

اره خیلی خوبه

من یه سری یه افت بزرگ داشتم

اینقدر درد داشت کل دندونای اون سمتم وحشتناک درد میکرد

و تعطیل بود همه جا رفتم دندونپزشکی شبانه روزی از فکم عکس گرفت گفت همه سالمن چرا اینقد درد داری پس

گفتم یه افت بزرگ دارم ممکنه ازینه؟

گفت بعیده ولی حالا اینو استفاده کن

ببین تا زدم خوب شد

من همونم ها😆فقط عکسم رو عوض کردم😎 پسر گلم 9 ماه کااامل تو دل من بودی.یککم شبیه منم میشدی خب😆😐😄
اره خیلی خوبه من یه سری یه افت بزرگ داشتم اینقدر درد داشت کل دندونای اون سمتم وحشتناک درد میکرد و ...

اره واقعا خیلی معرکه ست روشم نوشته که وقتی زدی آفت نابود میشه 

اصلا رو دستش نیومده یه چی بینظیره 

منم یه مدت نمیدونم برا چی همش آفت میزدم این دوای دردم بود 

راه های خونگی تا یه هفته طول میکشه تا خوبش کنن ولی آفتین ژل مثل آب رو آتیش 

خدایا شکرت 🌷
اره خیلی خوبه من یه سری یه افت بزرگ داشتم اینقدر درد داشت کل دندونای اون سمتم وحشتناک درد میکرد و ...

آفت خیلی دردناکه واقعا یه مدت زندگی منو مختل کرده بود 😨😨 

خدایا شکرت 🌷