2737
2734
عنوان

میگن خوشبختی خودت رو جار نزن من که جار نزدم همه خودشون دیدن

| مشاهده متن کامل بحث + 563 بازدید | 31 پست
برات ایه الکرسی میخونم عزیزم ان شاءالله به آرامش برسی  هر روز ۴قل و ایه الکرسی رو بخون بخصوص ق ...

ممنونم از پیشنهادتون 

چشم انجام میدم😊

انا الی ربنا راغبون. ما دل به سوی پروردگارمان نهادیم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به چشمو نظر ربطی نداره این چیزا از نظر من خرافاته پس ما همش باید زندگیه ادمای معروفو چشم بزنیمهزاران ...

عزیزم یه حدیث یادم نیست از کدوم امام داشتن از کنار قبرستون رد میشدن گفتن نصف این آدمایی که اینجا زیر خاکن هنوز موقع مرگشون نرسیده بوده از چشم ضخم اونجا تشریف دارن☺

خدا «رَبِّ هَبْ لِی مِنْ لَدُنْکَ وَلِیّاً رَبِّ لَا تَذَرْنِی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوَارِثِینَ»خدایا خودت دادی خودتم مواظبشون  باش(یازهرا.س.)(یازینب.س.)👶
حتما این کار رو انجام میدم  ممنون از پیشنهادتون😍

آیت الکرسی و مخصوصااااااااااااااااا سوره ناس رو زیاد بخون.به معنی سوره ناس دقت کن میفهمی چرا انقدر مفیده

چه چفیه ها که خونی شد تا چادرم خاکی نشود...
2728

ایشالا چشم بد ازتون دور باشه. این مسیر سربالایی رو هم رد کنی و دوباره بیفتی رو دور همیشگی.توکلت به خدا باشه. برا هممون پیش میاد هرکسی به نوعی. درد برا همه هست به فراخور حال و روزش.

عزیزم یه حدیث یادم نیست از کدوم امام داشتن از کنار قبرستون رد میشدن گفتن نصف این آدمایی که اینجا زیر ...

از حضرت محمد ص می باشد

2738
از حضرت محمد ص می باشد

ممنون عزیزم

خدا «رَبِّ هَبْ لِی مِنْ لَدُنْکَ وَلِیّاً رَبِّ لَا تَذَرْنِی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوَارِثِینَ»خدایا خودت دادی خودتم مواظبشون  باش(یازهرا.س.)(یازینب.س.)👶
عزیزم یه حدیث یادم نیست از کدوم امام داشتن از کنار قبرستون رد میشدن گفتن نصف این آدمایی که اینجا زیر ...

بله نمونه عینیش که هممممه عزیزان همدل اطرافمون هم درموردش میگن مادر خدابیامرز من هست. همه میگن فریده چشم خورد.

بله نمونه عینیش که هممممه عزیزان همدل اطرافمون هم درموردش میگن مادر خدابیامرز من هست. همه میگن فریده ...

خدا مادرتون رو قرین رحمت خودش قرار بده برای شادی روحش صلوات فرستادم😔😔

بله نمونه عینیش که هممممه عزیزان همدل اطرافمون هم درموردش میگن مادر خدابیامرز من هست. همه میگن فریده ...

خدا رحمتشون کنه🙏

خدا مادرتون رو قرین رحمت خودش قرار بده برای شادی روحش صلوات فرستادم😔😔

زنده باشی قربونت برم.اگر تونستی خودت یا با چندتا از اطرافیانت ختم صلوات برداری منم حتما شرکت میکنم تا خدا گره از مشکلت باز کنه.

2706