1464
1521

شده بودیم نقل محافل در هر جمعی   

انقدر نظر کردند و به گوشم میرسید که چیا میگفتن

خلاصه خوشی هامون ۵ سال بیشتر دوام نداشت 

از اسب افتادیم و چه بدبیاری هایی که نداریم

مشکلات هر کس در جای خودش سخته اما هرکس وضعیت منو میبینه میگه اگر من بودم طلاق می گرفتم ولی من به خاطر دوتا فرزندم نمیتونم جدا شم 

حالا علتش بماند قابل گفتن نیست 

حالا آمدم بدبختی ام رو جار بزنم بذار این بار بدبختی هام چشم بخورن و نظر بشن بلکه شاید مثل  اون روزا بشیم😔😔😔

انا الی ربنا راغبون  ما دل به سوی پروردگارمان نهادیم

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1475

به چشمو نظر ربطی نداره این چیزا از نظر من خرافاته پس ما همش باید زندگیه ادمای معروفو چشم بزنیمهزاران نفر اونارو میبینن چراچشم نمیخورن!!!!؟

تویی که داری امضامو میخونی 😍🌷 واست یه دنیا سلامتی عشق و ثروت ارزو میکنم و امیدوارم به هرچی دلت میخواد برسی هر سحری طلوعی دارد پس نا امید نباش روزی رسان و نجات دهنده خداس ☺️❤️😘خدایا دوستت دارم  بابت همه چی حتی نفس کشیدنم شکرت😍🤗🥰
عزیزم صدقه زیاد بده و اگر میتونی یه مرغ یا خروس به نیت صدقه بکش و بده فقیر

حتما این کار رو انجام میدم 

ممنون از پیشنهادتون😍

برات ایه الکرسی میخونم عزیزم ان شاءالله به آرامش برسی 

هر روز ۴قل و ایه الکرسی رو بخون بخصوص قبل خواب زیاد هم بخون 

صدای اذان بلند پخش کن توی خونه 

هر روز یه صفحه قرآن بخون 

اسپند دود کن 

همیشه صلوات بفرست تا از چشم و حسد درامان باشی گلم

بهترین کارو راسو میکنه😁                                 خودشو درگیر بحث نمیکنه، میزنه میره...‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌😂😂👌
1432
1403
برات ایه الکرسی میخونم عزیزم ان شاءالله به آرامش برسی  هر روز ۴قل و ایه الکرسی رو بخون بخصوص ق ...

ممنونم از پیشنهادتون 

چشم انجام میدم😊

به چشمو نظر ربطی نداره این چیزا از نظر من خرافاته پس ما همش باید زندگیه ادمای معروفو چشم بزنیمهزاران ...

عزیزم یه حدیث یادم نیست از کدوم امام داشتن از کنار قبرستون رد میشدن گفتن نصف این آدمایی که اینجا زیر خاکن هنوز موقع مرگشون نرسیده بوده از چشم ضخم اونجا تشریف دارن☺

خدا «رَبِّ هَبْ لِی مِنْ لَدُنْکَ وَلِیّاً رَبِّ لَا تَذَرْنِی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوَارِثِینَ»خدایا خودت دادی خودتم مواظبش باش(یازهرا.س.)(یازینب.س.)👶
حتما این کار رو انجام میدم  ممنون از پیشنهادتون😍

آیت الکرسی و مخصوصااااااااااااااااا سوره ناس رو زیاد بخون.به معنی سوره ناس دقت کن میفهمی چرا انقدر مفیده

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چه چفیه ها که خونی شد تا چادرم خاکی نشود...

ایشالا چشم بد ازتون دور باشه. این مسیر سربالایی رو هم رد کنی و دوباره بیفتی رو دور همیشگی.توکلت به خدا باشه. برا هممون پیش میاد هرکسی به نوعی. درد برا همه هست به فراخور حال و روزش.

1508