2726
عنوان

کیا ازاون دسته آدمان ....

| مشاهده متن کامل بحث + 135 بازدید | 21 پست
الان زندگیت خوبه عزیزم... منم دارم جدا میشم میترسم ازدواج کنم دوباره بدبخت بشم😥😥😥

الانم مثل قبله.. تجربه شخصی من اینه هر مرد و زنی مشکلات خاص خودشو داره یکی بی پوله یکی بی ایمانه یکی بدداخلاقه...

واااای منم هیچ خوبی ندارم که کسی پزمو بده 😂😂😂عجبا تا الان از این زاویه به خودم نگا نکرده بودم🤦‍♀ ...

عاشقتم خیلی جمله ات تکون دهنده بود  

برای شادی روح پدرم صلوات

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الانم مثل قبله.. تجربه شخصی من اینه هر مرد و زنی مشکلات خاص خودشو داره یکی بی پوله یکی بی ایمانه یکی ...

آره خب یه نفر که نمیتونه تمام خصلت‌های خوب دنیارو یجا داشته باشه بلاخره یه مشکل داره ولی خیلی میترسم دوباره ازدواج کنم بعد بازم منجر به طلاق بشه😑😑🤦‍♀️🤦‍♀️

دنیا ارزششو نداره خودتو اذیت کنی...مردمو اذیت کن یه حالی میده😹👌
2728
آره خب یه نفر که نمیتونه تمام خصلت‌های خوب دنیارو یجا داشته باشه بلاخره یه مشکل داره ولی خیلی میترسم ...

الان بخوام بگم بعد دوسال از زندگی دوم میگم ازدواج نکنی بهتره... و اگر طاقت دوباره بالا پایین زندگی داری بسم الله

آخی خیالم یکم راحت شد که تنها بی پز دنیا نیستم    

من تو جمع فامیل و اشناها نرینن بهم نمیخوام پزمو بدن 😅🤦‍♀️

الان بخوام بگم بعد دوسال از زندگی دوم میگم ازدواج نکنی بهتره... و اگر طاقت دوباره بالا پایین زندگی د ...

نه خب فلن قصد ازدواج ندارم مگه دیونه شدم واسه چندساله آینده میگم اگه یه زمانی دوباره خواستم ازدواج کنم