2726
عنوان

کیا ازاون دسته آدمان ....

135 بازدید | 21 پست

که باعث پوز دادن مامانشونن ، مثلا یا پز تحصیلاتشون یا شغلشون یا شوهر ثروتمندشون  دخترشونو به دیگران میدم من اینقدر عذاب میکشم من هیچی ندارم که مادرم پزمو بده  

برای شادی روح پدرم صلوات

مامانم پزو نيست

ولي هميشه به همه ميگه داماد من يدونس😅

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

واااای منم هیچ خوبی ندارم که کسی پزمو بده 😂😂😂عجبا تا الان از این زاویه به خودم نگا نکرده بودم🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

دنیا ارزششو نداره خودتو اذیت کنی...مردمو اذیت کن یه حالی میده😹👌
منم مثل توام   تازه برخلاف رسم فامیل جدا شدم دوباره شوهر کردم😁😁

الان زندگیت خوبه عزیزم... منم دارم جدا میشم میترسم ازدواج کنم دوباره بدبخت بشم😥😥😥

دنیا ارزششو نداره خودتو اذیت کنی...مردمو اذیت کن یه حالی میده😹👌

خخخ اخ اخ منم همیشه فکر می کنم چی دارم مامانم دلش بهش خوش باشه شاید به خاستگارام ینی خاستگارای سابقم خخخخخخ عین زنای قدیمی 

بعضیا باید اسکار بی شرفی و نمک نشناسی بگیرن....                                           شیطونکم  تیکر عروسیمه  

حتما یه خوبی هایی داری که به جشم خودت نمیاد 

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش

خیلی دلم میسوزه براش ، اینقدر دوست داشتم حداقل شوهر قابل پز دادن بکنم نشد ولی یه شوهر کاملا معمولی کردم که مادرم هم ازش متنفره  

برای شادی روح پدرم صلوات
واااای منم هیچ خوبی ندارم که کسی پزمو بده 😂😂😂عجبا تا الان از این زاویه به خودم نگا نکرده بودم🤦‍♀ ...

خخخخخخ 

بعضیا باید اسکار بی شرفی و نمک نشناسی بگیرن....                                           شیطونکم  تیکر عروسیمه  
خیلی دلم میسوزه براش ، اینقدر دوست داشتم حداقل شوهر قابل پز دادن بکنم نشد ولی یه شوهر کاملا معمولی ک ...

خخخخ ای وای نگو 

2706