1464
1411
عنوان

کیا ازاون دسته آدمان ....

129 بازدید | 21 پست

که باعث پوز دادن مامانشونن ، مثلا یا پز تحصیلاتشون یا شغلشون یا شوهر ثروتمندشون  دخترشونو به دیگران میدم من اینقدر عذاب میکشم من هیچی ندارم که مادرم پزمو بده  

برای شادی روح پدرم صلوات

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

1473

واااای منم هیچ خوبی ندارم که کسی پزمو بده 😂😂😂عجبا تا الان از این زاویه به خودم نگا نکرده بودم🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

دنیا ارزششو نداره خودتو اذیت کنی...مردمو اذیت کن یه حالی میده😹👌
منم مثل توام   تازه برخلاف رسم فامیل جدا شدم دوباره شوهر کردم😁😁

الان زندگیت خوبه عزیزم... منم دارم جدا میشم میترسم ازدواج کنم دوباره بدبخت بشم😥😥😥

خخخ اخ اخ منم همیشه فکر می کنم چی دارم مامانم دلش بهش خوش باشه شاید به خاستگارام ینی خاستگارای سابقم خخخخخخ عین زنای قدیمی 

فقط 23 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شیطونکم  تیکر عروسیمه  

من بخوام خودم میتونم کلی پز بدم .

اما پز نمیدم 

چون اونایی که پز میدن یه کمبود بزرگی توی زندگیشون دارن  

همسرم رو خیلیییی زیاد دوسش دارم و عاشقشم .خدایا به خاطر تموم نعمتهایی که به من داده ای و خواهی داد سپاسگذارم .
8

حتما یه خوبی هایی داری که به جشم خودت نمیاد 

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
واااای منم هیچ خوبی ندارم که کسی پزمو بده 😂😂😂عجبا تا الان از این زاویه به خودم نگا نکرده بودم🤦‍♀ ...

خخخخخخ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شیطونکم  تیکر عروسیمه  
خیلی دلم میسوزه براش ، اینقدر دوست داشتم حداقل شوهر قابل پز دادن بکنم نشد ولی یه شوهر کاملا معمولی ک ...

خخخخ ای وای نگو 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شیطونکم  تیکر عروسیمه  
1403
الان زندگیت خوبه عزیزم... منم دارم جدا میشم میترسم ازدواج کنم دوباره بدبخت بشم😥😥😥

الانم مثل قبله.. تجربه شخصی من اینه هر مرد و زنی مشکلات خاص خودشو داره یکی بی پوله یکی بی ایمانه یکی بدداخلاقه...

واااای منم هیچ خوبی ندارم که کسی پزمو بده 😂😂😂عجبا تا الان از این زاویه به خودم نگا نکرده بودم🤦‍♀ ...

عاشقتم خیلی جمله ات تکون دهنده بود  

برای شادی روح پدرم صلوات
الانم مثل قبله.. تجربه شخصی من اینه هر مرد و زنی مشکلات خاص خودشو داره یکی بی پوله یکی بی ایمانه یکی ...

آره خب یه نفر که نمیتونه تمام خصلت‌های خوب دنیارو یجا داشته باشه بلاخره یه مشکل داره ولی خیلی میترسم دوباره ازدواج کنم بعد بازم منجر به طلاق بشه😑😑🤦‍♀️🤦‍♀️

آره خب یه نفر که نمیتونه تمام خصلت‌های خوب دنیارو یجا داشته باشه بلاخره یه مشکل داره ولی خیلی میترسم ...

الان بخوام بگم بعد دوسال از زندگی دوم میگم ازدواج نکنی بهتره... و اگر طاقت دوباره بالا پایین زندگی داری بسم الله

1508