2726
عنوان

تک فرزندی؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1265 بازدید | 98 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستان ایشون تو یه تاپیکی بمن فحش داد منم جوایشو دادم زورش داشت حالا رفته واسم تاپیک زده که برام گزارش بزنن و کاربریم لغو شه،لطفا شمام براش گزارش بزنید @ترپچه    

خواستنمو دیدی! حالا بشین نخاستنمو ببین
تا اخر عمرمسئولیم دربرابرشون ،همش استرس و نگرانی اونوقت بچه‌های الان یه قدردانی کوچکم از زحمات پدرم ...

بله دقیقا همینطوره

ما برای پسرمون تاالان هیچی کم نداشتیم

شوهرم همیشه بهترینارو براش تهیه کرده حتی بیشتر از نیازش اما پسرم قدردان نیس

به مشاورم گفتم گفت بخاطر سنش هست بزرگتر شه بهتر میشه

دیگه نمیدونم

وزن هدف تا۲۴شهریور ۶۰کیلو💪💪
2728
شک نکن که تک فرزندی اصلا خوب نیست.یه دونه بچه توخانواده درآینده هم برای فرزندتون هم برای شما به صلاح ...

شوهرمم همینو میگه

الان من خودم خواهر ندارم همیشه مادرمو سرزنش میکنم که چرا برای خواهر نیاوردی چون جاش تو زندگیم خیلی خالیه

برادر هم فقط۲تادارم😢همیشه تنهام خیلی بده

وای این سوال منم هست..تک فرزندا بگین خیلی اذیت بودین؟

خداوند کرم ابریشم را به پروانه🍄دانه ی شن را به مروارید🍄تکه زغالی را به الماس تغییر میدهد🍄اگر زمان به سختی گذشت🍄و تحت فشار بودی 🍄او بر روی تو نیز کار میکند ...
منم يه پسر دارم دوست دارم یکی دیگه بیارم ولی از یع طرف تازه راحت شدم 

ببین عزیزم یکی کمه.  دوتاغمه.   سه تاخاطر جمه.     خخخخ شوخی کردم اگه شوهرت ولچت دوس دارن تاجوونی یکی براشون بیار.

قسمت توهمین بوده که برسرت گذشته              نکن گلایه ازفلک این کارسرنوشته.
وای این سوال منم هست..تک فرزندا بگین خیلی اذیت بودین؟

شاید توی کوچیکیمون زیاد حس نمیشد،ولی الان ک 21 سالمه حس میکنم ب شدت نیاز دارم ب خواهر یا برادر

✅مشکل عزیزخدای من خیلی بزرگتر از توست💪💪
شوهرمم همینو میگه الان من خودم خواهر ندارم همیشه مادرمو سرزنش میکنم که چرا برای خواهر نیاوردی چون ج ...

عزیزم تک فرزندی کلی آسیب میزنه به بچتون.من الان دومی رو فقط وفقط به خاطر دخترم دارم میارم.چون بارها باگریه بهم‌میگفت وقتی تو باخاله حرف میزنی و میگی میخندی من فکر میکنم بزرگ که شدم باید باکی درد و دل کنم و...

ماشالا جفتتون جوونین تاسرحالی یکی بیار

از چاق شدنم میترسم تازه لاغرکردم اندازه شدم

از ترک پوستم میترسم

از ریزش موهام میترسم

ازینکه دیگه نتونم راحت مسافرت برم بخوابم استراحت کنم بیرون برم هرتیپی که دلم میخاد بزنم خیلی میترسم

میترسم دست و پامو ببنده بچه

اماازطذفی هم دلم نمیاد شوهرمو به آرزوشون نرسونم

پسرم که همیشه تو رویاهاش یه خواهر یا برادر داره

2706