2733
2734
عنوان

من چی کم دارم اخه؟!

694 بازدید | 39 پست

از صفر صدف بیوتی من فالو داشتمش. چرا من نمیتونم مثل اون شم. چرا متخصص نیستم اخه تو یه رشته.

چرا نمیتونم مثل بعضیا پول درارم.

من ارشد دارم میخونم از دانشگاه دولتی تو تهران. کارشناسیم هم تهران بودم. دوتا زبون و تا حدی بلدم. ولی چرا اخه نمیتونم یکاری دست و پا کنم.

دوسال تموم فک کردم چه پیجی بزنم و چجوری بلاگری کنم ولی دریغ از یه ایده منسجم😢

تازه استعفا دادم از کارمندی متنفرم

شما کارتون چیه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا از 

کارمندی متنفری؟

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   
2728

کارمندی خوبه که

اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَةٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْناً حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا
بعضیا از کانال تلگرامشون یه پولی در میارم چرا من نههه😑

اینکه به این موضوع فک میکنی حتما موفق میشی 

من اصلا هیچ وقت به این موضوع فک نکرده بودم 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   
2738
اینکه به این موضوع فک میکنی حتما موفق میشی  من اصلا هیچ وقت به این موضوع فک نکرده بودم

من کامل دوساله فکر میکنم. توجه میکنم. محیط و تحلیل میکنم. دقیق میدونم چرا فلانی موفق میشه. مشکلم اینه نمیدونم استعدادم چیه رو چی زمان بزارم و چجوری استارت بزنم.

چون تایمت دست خودت نیس. سیر پیشرفتت کنده. حقوقت کمه و زندگی نمیچرخه شغل ازاد میشه ماهی نرمال ده تو ...

منم متنفرم ولی ازاد هم باید کار درست حسابی داشته باشی 

دولتی داریم تا دولتی 

شغل ازاد هم با شغل ازاد فرق میکنه 

نماینده مجلس یا دیپلمات هم کارمندن به نوعی کارمند جز اداره اب هم کارمنده 

دستفروش هم شغلش ازاده صاحب فروشگاه یا رستوران زنجیره ای هم شغلش ازاده 

عزيزم كار آزادروحيه خودشو ميخاد تو ايرانم واسه زنا سخته، مگه ارايشگري و اينجور كارها، كار مندي هم اد ...

دقیقا ولی باید راهی باشه اخه

اینهمه خانومه ثروتمند تو دنیا هستن چرا من نه اخههههه

چیم کمه

اون استعداد خدادادیم چیه که نمیدونم😑

من کامل دوساله فکر میکنم. توجه میکنم. محیط و تحلیل میکنم. دقیق میدونم چرا فلانی موفق میشه. مشکلم این ...

به نظرم خیلی محتاط داری عمل میکنی 

یعنی میترسی اون پولی ک میخوای سرمایه کنی از دستت بره 

دقیقا ولی باید راهی باشه اخه اینهمه خانومه ثروتمند تو دنیا هستن چرا من نه اخههههه چیم کمه اون است ...

شوهر داری؟

کارمندی خوبه که

چرا به نظرتون 

شوهرمم میگه کارمندی خوبه 

2706