2733
2734
عنوان

تجربه دارا زخم معدتونو با چى خوب كردين؟عسل به شدت ميسوزونه معدمو

| مشاهده متن کامل بحث + 7211 بازدید | 126 پست

دوست عزیزم راحت ترین راه درمان برای معده درد ،،زخم معده یا هرناراحتی که معده داره خیلی اسونه بشرتی انجامش بدی قول میدمت خوب خوب میشی حتی یادتم نمیاد معده درد داشتی خاستی راهکارشو بگمت انجام بدی هستی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوست عزیزم راحت ترین راه درمان برای معده درد ،،زخم معده یا هرناراحتی که معده داره خیلی اسونه بشرتی ا ...

بگو عزيزم

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....
2728
دختر خاله من یک گیلو گرفته ۷۰۰

شايد عسل كوهى بوده

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....
2738
ببين آخه اصلا نميتونم درد و سوزش بعدشو تحمل كنم

بعدش مسکن بخور .من بعدزایمانم دوروز بخاطر زخم معده بستری بودم چون کل بارداری و من خون بالامی اوردم با رضایت خودم وهمرام ترخیصم کردن باعسل خوب شدم 

سویندم به سوری گلاله سوره هر وخت له لامی خم له من دوره

من کامل خوب کردم الان چند سال میگذره علائمشو ندارم ...داروها رو خوردم و یه کوچولو حواسم به خوراکیام بود تندی زیاد و ترشی زیادو اینا نمیخوردم 

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.
2706