2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

من ٥سال پیش برقی لوفرا خریدم راضیم

او موقع یادمه نتیجه تحقیقاتم این بود که برقی بهتره! نسبت یه برقی_گازی

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!

من کار کیک انجام میدادم تو خونه ،گاز فردار سینجر داشتم اومدم خونه جدید ،حیفم اومد گفتم شاید فر های جدید خوب نباشه

ولی خدار رو شکر از فر اخوان راضی بودم از فر قبلیم خیلی بهتر بوده مخصوصا روی کیکها عالی میشه

البته هنوز رولت نپختم ببینم چه جوری در میاد

من کار کیک انجام میدادم تو خونه ،گاز فردار سینجر داشتم اومدم خونه جدید ،حیفم اومد گفتم شاید فر های ج ...

مدل فر تون چیه؟ 

گازیه یا گازی برقی؟ واینکه غذا هم توش پختید؟ اگه آره چطوره؟

2714
من ٥سال پیش برقی لوفرا خریدم راضیم او موقع یادمه نتیجه تحقیقاتم این بود که برقی بهتره! نسبت یه برقی ...

سلام ببخشيد فر برقي كار ماكروفر رو ميكنه مثل گرم كردن نون و غذا و يخ زدايي؟ و چرا تو نظرات گفتيم برقي بهتره؟ ممنون

سلام دوستان من یه سایت میشناسم به نام سایت کلینیک ساختمانی موعودکه داخل سایتشون انواع در های ضد آب و پلی وود دارند. همچینین کلی محصولات اعم از انوع شیرآلات، هود، سینک ظرفشویی و علم دوش های لوکس و کلی از محصولات دیگه رو که میشه از سایتشون خریداری کرد حتما به سایتشون سر بزنید