2410
2553
عنوان

سوال در مورد سفره نامزدی و سفره عقد و مراسم بله برون

| مشاهده متن کامل بحث + 15135 بازدید | 62 پست
مثلا سفره عقد قرآن و آینه و شمعدان و حلقه ونبات و عسل و گردو بادام و نان و سبزی و میوه و ..... که تزیین میشه حالا سلیقه ای. اونم ما میخوایم خودمون درست کنیم. ایده دارین بگین لطفا؟؟؟؟

ولی سفره نامزدی اصلا نمیدونیم چی باید توش بزاریم که حالا تزیینش هم کنیم؟
ببین عززیزم میزن نامزدی هیچ چیزه خاصی روش نست فقط تزیین داره..

بله رنگ لباس عروس ایده ی بسیار خوبیه.میتونی با توجه به رنگش تور شمع یا گل بگیرین و تزیین کنین//

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین مثال بزنم واسط ما 5شنبه بله برون داریم دکور خونه عروس زیتونی مبل پرده و اینا لباس خودش شیره من رفتم واسش شمع و تور طلایی گرفتم گل سفیدم سفارش دادم میخوان تزیین کنم.یه ظرف پایه دارم اینا دارن بزگ اونو میخوام دورش گل بزارم که نشونش رو که انگشتر و یه مدا رو اون بزارن باقس کادوهاشم که رو میز میزارن
2456
ببین اینا مثلا نمونه ها اماده ی بیرون.نه که بگم حتما باید مثل اینا باشه اینا رو گذاشتم که بدونی هیچ چیزه خاصی تو سفره نامزدی نیست فقط یه سری وسایل تزیینی همین

آپلود عکس کوچولوهای فارسی

2714
خواهش عزیزم.راستش ما اینقدر سر این 2تا مراسم درگیر بود ذهنمون موندیه بودیم چه کنم میفههم حالتو.هر سوال دیگم داشتی بگو خانومی...

بابت تبریک ممنون هرچند ماله ما بهم خورد خانواده همسرم فوتی داشتن.اما امیدوارم خواهرت خوشبخت بشه
مرسی گلم. انشالا هر چی خیره و دوست داری برات پیش بیاد و خوشبخت باشی

ولی عکس ها برام باز نمیشه !

یه سوال هم در مورد دفتری که برا بله برون میخرن توش مهریه و اینا رو مینویسن. از کجا بخریم؟ بعد ما باید بگیریم یا خانواده داماد؟
والا ما نداشتیم نمیدونم اما از دوستان شنیدم شما میگیرین اماده میزارین...

اون هدایی که درست میکنن حالا پارچه و اینا ماله نامزدی یا همون بله برون کادو سر عقد که معمولا پول یا طلا میدن دیگه
2706