2733
2734
عنوان

تک فرزند هست اینجا؟

| مشاهده متن کامل بحث + 461 بازدید | 57 پست
بهترین تصمیمو گرفتی اما بچه تون از نعمت خاله دایی عمه عمو محرومه😥

اشکال نداره دوستام میشن خاله بچم خودمم از خاله هام جز غم و غصه که هیچی ندیدم این طوری بهتره هر روز خدا رو شکر میکنم که تک فرزندم و راحت 

اخ اره تا الان میگفتم دوس ندارم خاهر داشته باشم اما الان میگم ای کاش داشتممم تا این وابستگی کم تر بو ...

واقعا کاش چیکار باید کرد بخدا هرشب هرشب گریه میکنم

توت فرنگی سابق هستم کاربریمو‌ترکوندم این کاربری جدیدمه😃۲۴ مرداد رسما‌ نامزد شدم 💖💍 ۷ماه نامزد بودم..💑 ۱۵فروردین عقد کردم ❤🏩تیکرمم تیکر بارداری نیست 😰😂 تیکر ولنتاینه💏💓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اشکال نداره دوستام میشن خاله بچم خودمم از خاله هام جز غم و غصه که هیچی ندیدم این طوری بهتره هر روز خ ...

مشخصِ سنت کمه. چند سالته

سومین کاربریمه😖دوس دارم زندگی روووو💃اینجاسابقه ی عضویت ,نشون دهنده ی شعورِ آدماس؟؟یا باهاش گیرین کارت میدن؟! آآیا میدانستید آنشرلی هیچوقت به پمپ بنزین نرفت؟! بی باکی از صفاتِ بارز آنشرلی بود!  
خانومای تک فرزند از خوبی هاش بگید من فقط میخوام همین یه بچه رو داشته باشم

خوبی داره بدی داره

اما بعد ازدواج کسی که داغون میشه اون یدونه بچس

توت فرنگی سابق هستم کاربریمو‌ترکوندم این کاربری جدیدمه😃۲۴ مرداد رسما‌ نامزد شدم 💖💍 ۷ماه نامزد بودم..💑 ۱۵فروردین عقد کردم ❤🏩تیکرمم تیکر بارداری نیست 😰😂 تیکر ولنتاینه💏💓
2738
نه من نزدیک مادرم زندگی میکنم همچین مشکلی نداشتم

دوران عقد

۱۹

هیچوقت از مامانت نپرسیدی چرا تنهایی؟؟

سومین کاربریمه😖دوس دارم زندگی روووو💃اینجاسابقه ی عضویت ,نشون دهنده ی شعورِ آدماس؟؟یا باهاش گیرین کارت میدن؟! آآیا میدانستید آنشرلی هیچوقت به پمپ بنزین نرفت؟! بی باکی از صفاتِ بارز آنشرلی بود!  
اینکه یه دلت با مامانته یه دلت با شوهرته

اوایل واسه من اینجوری بود تو دوران نامزدی من دورم بودم تازه ازشون میومدم با شوهرم کرج خوته فامیلای اون شانسی که اوردم خالم جاریمه و غریب نبودم خلاصه ی چشمم اشک بود واسه مامانم زنگ میزدم دلم واسش میرفت خیلی سخت بود خلاصه ازدواج کردم دیدیم نمیشه مادرم اینا اومدن طبقه بالای اپارتمان ما باز بابام نتونست با اینجا کنار بیاد رفتن دوباره شهرستان اما خب ۳سال از عروسیم گذشته بود خلاصه دوهفته مامانم میلد ی هفته ما میریم اما الان که بچه اوردم خیای به بچم وابستن و قراره ما واسه زندگی بریم پیش اونا یجورایی همیشه دلم باهاشونه 

محکم بشین دلم این دور اخره
سخته ؟؟؟

آره سختی های خاص خودشو داره ولی من واقعا تحمل خواهر شوهر و جاری نداشتم خداروشکر میکنم چون واقعا تک فرزندی یه کم آدم بی عرضه بار میاد تو روابط عمومی

ظاهرا تنها چیزی که تو دنیا عادلانه تقسیم شده عقله چون هیچ کس اعتراض نمیکنه بگه مال من کمه!!
واقعا کاش چیکار باید کرد بخدا هرشب هرشب گریه میکنم

منم هفته پیش جنگ جهانی داشتیم اخرش مامان و بابام جفتشون ب گریه افتادن حالا من کمتر میرم خونه ملدر شوهرم هفته ای ی شب من میرم فرداشبش شوهرم میاد خونه ما تاحالا ببینیم بعد عروسی چی پیش میاد.شما عقدی یا عروسی کردی

خانومای تک فرزند از خوبی هاش بگید من فقط میخوام همین یه بچه رو داشته باشم

تک فرزندی تو نسل های بعد عادی میشه طوری که اگه کسی بگه دو بچه دارم طرف مقابل تعجب کنه

ولی من به عنوان تک فرزند هیچوقت نمیزارم بچم این کمبود رو حس کنه اگه کمبود مالی باشه میگذره ولی این کمبود برای بچه هیچوقت جبران شدنی نیست

2706