2726
عنوان

بهم گفت کمرتو باریک کن🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 3521 بازدید | 189 پست
قدم ۱۷۰ وزنم ۷۲

وزنت زیاده خب یکم

منم ۱۷۰ ام الان ۶۴ام

دارم خودم لاغر میکنم

برسم به ۵۸

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پس خوشحال نباشم ینی... اخه کمرم باریکه اما ماتحتم _م هم سطح شونه هامه... خواهرشوهرام میگن اندامت ساع ...

بستگی ب وزنت داره من ۵۷کیلوام سایزکمرم باباسنم ۳۳سانت فرق داره بخارهمون کمرم باریک دیده میشه حتمن شماام مثل منید

2728
من کلا استخوان بندیم درشته اینکه بالاتنه م بزرگه چیزی نیست بتونم لاغرش کنم چون استخوانه

منم بالاتنم مخصوصا سرشونه هام درشته خودم دوس دارم مشکلم یکم پرشدن باسنه که نمیشه

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
داروهای هورمونی منظورت جلوگیریان؟؟؟امپول چی زدی

نه برای بارداری

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه
2706