1507
1411
عنوان

بهم گفت کمرتو باریک کن🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 3079 بازدید | 189 پست

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

1517
من کلا استخوان بندیم درشته اینکه بالاتنه م بزرگه چیزی نیست بتونم لاغرش کنم چون استخوانه

منم بالاتنم مخصوصا سرشونه هام درشته خودم دوس دارم مشکلم یکم پرشدن باسنه که نمیشه

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
داروهای هورمونی منظورت جلوگیریان؟؟؟امپول چی زدی

نه برای بارداری

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه
1432
من کلا استخوان بندیم درشته اینکه بالاتنه م بزرگه چیزی نیست بتونم لاغرش کنم چون استخوانه

منظورم این نبود خیلی درشته ولی اگه بتونی سرشونه بازوهاتو یکم لاغر تر کنی والبته دور کمر خیلی بهتر میشی 

وگرنه هیکلت خوبه 😄

پروف عکس خودته 

1396
مگه بهرام رادان قشنگه😑😑😑..... حالا ی شهاب حسینی ی امیر حسین ارمان ی چیزی 😞

شهاب حسینی خوبه

ولی امیرحسین ارمان اخه😑

با اون پک و پوزش

کاربری قبلیم سال ۱۳۰۰ بود قطع دسترسی شد😐
منم بالاتنم مخصوصا سرشونه هام درشته خودم دوس دارم مشکلم یکم پرشدن باسنه که نمیشه

عزیزم با ورزش میشه من الان دارم تو خونه ورزش میکنم حیلی بهتر شدم چون قبلا هم بدنیازی کار کردم ولی الان بچه کوچیک دارم 

1508