2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یهو این طوری شدم اولش کم بود گفتم چیزی نیس درمان میشه روز بعدش دو سه برابر شد

یعنی در طول دو روز این ریزش شروع شد؟

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
2728
استرستو کم کن دارو چیزیم نمیخواد مصرف کنی، ب مرور خودش در میاد، استخدوس و گل گاوزبون دم کن بخور

اخه میگن باید دارو استفاده کنی پیشرفت نکنه ادم هر دفعه میبینه نخوادم استرس میگیذه نمیدونم این چ بلاییه اخه

♥خدا♥️
استرستو کم کن دارو چیزیم نمیخواد مصرف کنی، ب مرور خودش در میاد، استخدوس و گل گاوزبون دم کن بخور

عزیزم نمیشه دست رو دست بزاره تا خودش خوب بشه

این بیماری باید درمان بشه

با گل گاوزبونم این بیماری رفع نمیشه

آمپول بهترین درمان واسه این بیماریه

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
واسه شما ریزش موهاتون کم بود؟

من ریزش نداشتم 

هرماه موهامو رنگ میکنم ارایشگاه که داشت رنگ میکرد متوجه شد ۳تا نقطه بزرگ پشت سرم کامل کچله

موهامم بلند بود خودم ندیده بودم

و چون هرماه رنگ میکردم مطمئن بود سری قبل کچلی نداشتم

بماند چه ترسی داشتم 

ولی یه ماهه خوب شد

😆😆😆😆😆😆
خیلی داغونم مطمعن باشم درمیاد شما دیدین؟

نگران نباش درست میشه ...دوست من پیش زهرا عباسی تو ونک رفت ..1 ماهه خوب شد ..بهش محلول داد 

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  

درعجبم از دوستانی ک روشهای شیمیایی رو دارن معرفی میکنن.بری دکتر بهتون ماینو وکورتون تجویز کنن با قطع مصرف بقیه ی موهاتونم از دست بدید!!!!!!شما باید فقط و فقط با روش گیاهی درمان کنی مشکلتو.تجربه ی چندین ساله ی من توو زمینه ی مو ثابت کرده ک روش گیاهی فقط وفقط  درمان مشکلاتِ موهست.الان پیجمو معرفی کنم میگید این تبلیغ میکنه و دنبال پوله.اما لطفا نرید سراغ روش شیمیایی

دوستای گلم اگه ریزش شدیدِ مو ونازکیِ تارمو وشوره ی سر دارید.اگه دنبالِ رویش مجددِ مو هستید ،میتونم کمکتون کنم.روشم کاملاََ گیاهی هست .ارسالِ روغنِ دست ساز ب همه ی شهرها امکان پذیره.برای خرید تماس بگیرید۰۹۰۱۱۸۵۰۳۲۳.ویا ب آدرسِ اینستام @tare_moye_ba_arzeshمراجعه کنید.مزاحمت پیگیری میشه
2706