1464
1482

سلام من و عشقم بچه تهرانیم ولی من لرم و ایشون ترک تبریز

رسم رسوم ترکای تبریز چطوری

و چرا بیشترشون سفید وبورن چشم رنگی مرسی

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

1484

ببین من مازندارنیم همسر ترک

خیلیییی زیاد با هم فرق داریم یه چیز بین زمین و آسمون

اینم بگم خانوادم مذهبی ان همسرم هم همینطور

تو همه زمینه ها فرق داریم

یکیش که خیلی ساده است بگم اینه که عروس همیشه باید پیش پدرشوهر و برادرشوهر چادر سرش باشه

و این که خیلی هام هستن با هم فرق ندارن و مشکلی ندارن

بگو، بخند،زندگی کن:-) 
1334
من دوستم ترکه..تو جهیزیه خریدن و کلن رسم و رسومات خیلی سخت گیرن..حتمن همه چی باس خیلی مفصل باشه و کم ...

خوب برای من زیاد مهم نیست حتی خانوادم چطوری بهش بگم ناراحت نشه

منم ترکم یه دوست نهاوندی داشتم لر بودن اونا رسم داشتن اکثر جهاز رو داماد می گرفت برعکس تبریز که پسر یکی دو قلم می گیره از اول سر اینچیزا صحبت کنین تا بعدا مشکلی پیش نیاد

پسرم امیررضا نفس من و باباشه خدا جونم حفظش کن برامون آمین  
1476
از خواستگاری بگیر تا بعد عروسی مثلا شیرینی خواستگاری چی ببرم ماخودمون شیرینی تر میبریم

من فک میکردم خانومین یه لحظه هنگ کردم گفتین شیرینی چی ببرم😅😅😅ماهم  برا خواستگاری شیرینی تر میبریم ...رسم ورسوم خانواده ها باهم فرق داره ولی تو جهیزیه همه چی رو خانواده عروس میگیرن به جز تلویزیون ومیزش وبوفه ولوستر اینارو داماد میگیره وسرویس طلا .برا عقدم باز بستگی داره بعضی خانواده ها تو تالار جشن میگیرن وبعدش شام میدن بعضیام تو خونه ولی غذا رو میدن که اونم خانواده عروس میده...برا عروسی بازم فرق میکنه بعضیا تالار میگیرن وجشن عروسی بعضیا هم حنابندون از خودش بپرسی میتونه بهترراهنمایی کنه بسته به رسم خانواده هاشون

لرا بنظرم سخت گیر نیستن خیلی..ولی مثلا دوستم تو همه مراسما و مناسبتا حتی اگه خانواده شوهرشم در حد معمولی براش هدیه گرفته بودن خودشون باز بهش اضافه میکردن و میچیدن تو اتاق که فامیل بیان ببینن زشت نباشه

من فک میکردم خانومین یه لحظه هنگ کردم گفتین شیرینی چی ببرم😅😅😅ماهم  برا خواستگاری شیرینی تر م ...

پس بگو هر مگه من شرایط ازدواج ندارم والا منم خواهردارم گناه نکرده هرکی دختر داره

1508