2733
2734

خیلی از سایتارو که الان نگاه می کردم دقیقا همین عنوان رو نوشتن که این چه عکسیه شیلا خداداد گذاشته و خودنمایی کرده و اینا  

اخه مگه بده زن و شوهرن دیگه!

♥ارام ارام آتش به دلم زدی بنشین که خوش آمدی زیبای من♥

خیلی هم زیباست!

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بد نيس خيليم خوبه

ولى نمايشش به عموم بده

لازم نيس عشقتو به همه ثابت كنى

همين كه طرفت بدونه كافيه

اينجور عكسا و فيگورها خيلى شخصين چه دليلى داره بقيه ببينن

بعدم هى ميان ميگن تو زندگيه شخصيه ما دخالت نكنيد

خب خودتون بهونه دست مردم ميديد

هر چى سيكرت تر جذاب تر

2728

تو فیلمای ترکی بد تر از این رو میبینین چیزی نمیگین حالا زن و شوهرن اینا

آدم شاد زیستی هستم و دیگران رو هم شاد میکنم خدا منو ازتون نگیره😂/کاربر قدیمی از سال 96😎 تا حالا کلی کاربری ترکوندم/تو وضعیت بدی هستم میشه برای درست شدن زندگیم و رو پا موندن زندگیم و اینکه خانوتدم چیزیشون نشه صلوات یا دعا یا.... برام بفرستید❤️
2738

وا طرف شوهرش هم دیگه نمیتونه ببوسه؟! بره مرد غریبه رو ببوسه لابد خوبه!!!!

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹

ب نظر من که بد نیست جنجالی ام میست ی بوس معمولیه دیگه لبشم که نبوسیده چرا حرف الکی در میارن سایتا فقط برا بازید 

امضام پاک کردم خیالتون راحت شد لطفا کساییم که امصای قبلیم ندیدن تو تاپیک ها نپرسید امضات چی بود نمی تونم بگم
2706