2726
عنوان

" طعمه " نباشید !!

140 بازدید | 6 پست

1_لطفا متن را تا اخر بخوانید‌.

2_منبع متن پیجِ  _lifearound_me  است.

_lifearound_me

.

ماه پیش درگیر یه امتحان مهم بودم و همزمان منتظر یک ایمیل نشسته بودم. کارم بدون دلیل و بدون منطق گیر افتاده بود. یه سایت دانشگاهی معتبر ادعا میکرد به استادم ایمیل زده و استادم میگفت ایمیلی نگرفته. به صدجا مکاتبه کردم. صبح تا شب بهش فکر میکردم و همش میگفتم چرا اینطوری شده. خیلی بهم فشار اومده بود که چرا همچین چیز ساده ای برای من به مشکل خورده.

توی اون زمان یک دوست جدید پیدا کردم که بسیار به عرفان های عجیب علاقه داشت. زیر گوشم میگفت راه حل مشکلت و گره ای که به کارت افتاده دست یه آدم خاصه. من خیلی خیلی مستاصل بودم و یکبار برخلاف همه عقایدم بهش گفتم ماجرا چیه و چطور مشکل حل میشه؟ اون‌ گفت سه ساعت رانندگی کن و به فلان نقطه خارج شهر برو و از فلان آدمِ روشن دل و پیر فرقه راز این مشکلت رو بپرس.

چی فکر میکنید؟

بهش از ته دل خندیدم.

دو هفته بعدش رو باز هم صرف ایمیل زدن کردم و دانشگاه آدرس دیگه ای جایگزین کرد. امشب بعد یک ماه بهم گفتن نامه استادتون رسیده و... خلاص.

.

من اگر کمی بیشتر مستاصل، افسرده، بی قرار یا آشفته بودم، توی این تَله میوفتادم.

اینو نوشتم بگم خیلی دقت کنید. هدف این فرقه ها و فکر ها و خرافات، آدمهای تنها و خسته هستن، آدمهایی که به بن بست فکری رسیدن و دنبال راه فرازمینی میگردن، آدمهایی که بیمارن یا گذشته سختی داشتن که اونها رو آسیب پذیر کرده.

اسم های مختلف داره: پاک سازی، گره گشایی، گرفتن موکل، انرژی دادن، سمینارهای موفقیت بی‌ارزش، یک‌شبه میلیاردر شو و و و

این روشها اگر برای کسی جواب بده، فقط برای همون کلاه‌برداریه که اینطوری از شما پول میگیره یا زیر مجموعه فرقه اش میشید.

همیشه قبل اینجور تصمیم ها یکبار پاتون رو عقب بکشید، شاید دارید "طعمه" میشید.

.

.

دردا که این معما شرح و بیان ندارد... #حافظ

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728