2726
تپش قلب وحالت تهوع هم میگیرید

من همه جام بطور دوره ای درد میگیره کاهی قلبم بشدت میگیره که حتی نمیتونم‌نفس بکشم بعد درد می افته تو دلم بعد تو پاهام البته در عرص چند روز گاهی هم‌دو تا درد باهم

چندروزه که حالت تهوع و استفراع هم‌اضافه شده

این اولین امضای من است.در تاریخ ۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍لطفا دعا کنید مادرم به آرزوش برسه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من همه جام بطور دوره ای درد میگیره کاهی قلبم بشدت میگیره که حتی نمیتونم‌نفس بکشم بعد درد می افته تو ...

ازاسترس واضطراب

انگارمنتظریک بیماری بزرگ هستی درست

میشه علائم پانیک بریدبخونید

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
2728
چی خرید کرد؟

یه عالمه لباس رژ میگه حس خوبی بهم میده 

ولی نیم ساعت بعدش تو تاکسی دوباره در گوشم میگف سرم درد گرفته 

بع. ب راننده گفت اهنگ شاد بذار 

دوبارع خندید 

دوباره شب پیام ناراحتی داد

ازاسترس واضطراب انگارمنتظریک بیماری بزرگ هستی درست میشه علائم پانیک بریدبخونید

بایپولارم ولی الان تحت درمان نیستم

این اولین امضای من است.در تاریخ ۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍لطفا دعا کنید مادرم به آرزوش برسه
یه عالمه لباس رژ میگه حس خوبی بهم میده  ولی نیم ساعت بعدش تو تاکسی دوباره در گوشم میگف سرم درد ...

مشخص ایشون حالت روحی خوبی ندارن

حتمایک مشاوربرن

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
من همه جام بطور دوره ای درد میگیره کاهی قلبم بشدت میگیره که حتی نمیتونم‌نفس بکشم بعد درد می افته تو ...

عزیزم اگه اشتباه نکنم شمادچارحملات پانیک میشین همون حملات عصبی وزیادسخت نیست کنترلش

منم این بیماری رودارم

خدامنم بچه میخام😢ناامیدم خیلیییییی😢

عزیزم ببخشیدا چقد غیبتشو میکنی

دختر نازم، مامان فدات بشه، مرسی که تکون میخوری و خودتو نشونم میدی عشقم😍😍😍😍 (تاریخ احتمالی مهر ۱۳۹۸)                                                                            دختر نازم، عشق مامان، توی دی ماه توی سی و هفت هفته و پنج روز اومدی و شدی کل دنیام، همه وجودم، نفسم به نفست بنده دختر زمستونی من الهی مامان فدات بشه.😍😍😍😍😍💕💕💕💕💕💕
طفلک اوضاعش خرابه باید بره پیش روانشناس

هی میگه خوشبختم ببین شوهر خوب دارم دختر دارم 

من پول دارم !من از خیلیها زندگیم بهتره انرژی مثبت مثبت ...

بع. دوباره میره توفاز افسردگی .و میگه من ادم موفقی نیستم شغل ندارم 

6سال درس خوندم ...شوهرم خیانت کرده پیر شدم !

2706