2410
2553

یه مدت شوهرش خیانت کرد ویه مدتم مریض شد .....حدود6 ماه دوران سختیو داشت 

الان وضعیت زندگیش خوبه نسبتآولی فقط شاغل نیست ..

حالاطاهرش شاده بهم اصرار میکنه باهم بریم بیرون 

مثلا میرم خونشون یهو میگه حرف بزن درباره ی موضوعی ! وگرنه میرم تو فکر

رفتیم سینما یهو سرش گرفت گفت واای درد میکنه بریم بیرون خرید کنیم و یه عالمه خرید کرد !

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

بیماری روحی داره منم گاهی اینطور میشم مضطرب میشم و میخ ام از اون محل برم جای دیگه

جالبه بعد که رفتم دوباره میخوام برگردم

یه حال عصبه داعون میکنه ادم را

این اولین امضای من است.در تاریخ ۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍لطفا دعا کنید مادرم به آرزوش برسه
2714

دوستتون افسردگی نداره ؟

یا ابا عبدالله                                                  پسر داشتن حس شیرینیه ....دنیای معصوم وکودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده.... وقتی که از همه مرد های زندگیم نا امید میشم و به یه گوشه پناه میبرم، یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه ، نه پدرمه، ونه برادرم . اون تنها عشق زندگی منه که بادستای کوچولوی مردونه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم، با صدای قشنگش توی گوشم میگه : مامان، امروز موهات چقدر قشنگ شده .......❤️ وتوی اون ثانیه هاست که من اوج میگیرم وبا عشق زندگیم از ته دل میخندم.... آره ..... عشق زندگی من اون چشمای قشنگ مردونه ست که با نگاهش فریاد میزنه :مامان عاشقتم........ومن با تمام پوست و گوشت و خونم عشقش رو احساس میکنم.....❤️❤️❤️❤️ 

سلام میکنم خدمت حضار گرامی

اینجا تاپیک پربازدید امشب

نه میتونم برم از خونه بیرون...نه از فکر توعهدیوونه بیرون...تو نیستی و هنوزبارونه بیرون...تو نیستی و هنوزاسمتعزیزه..رفیق قلبی که بی تو مریضه همینتنهایی بی همه چیزه...💔
2706