2726
عنوان

علاقه بیش از حد به مدل شدن در یک زن ،چیی می تونه باشه ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 450 بازدید | 22 پست
شدیدا نیازمند روانپزشک و روانشناس هستن با این توصیفی که شما کردید

دقیقا 

خانوم باید یا وکیل باشه یا نقاش من هردوتاش و هستم ببین دیگه چقدر خوبم 🤪😂پیچ نقاشی مو تو اینستا فالو کنید art_naghash_bashi   انواع سفارش پذیرفته میشود 😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تربیت نادرست .از بچگی خانواده جینگولو مستونش کردن و گفتن خوشگلت کنیم عکس ازت بگیریم یا همه ببیننت .

دیگه فکرو ذکرش میشه این رفتارها ‌‌‌‌

اگه براش اهداف دیگه ایرو پررنگ میکردن مسیر بهتری رو انتخاب می‌کرد .البته استثنا هم هست.

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

علاقه به مدل شدن چه ربطی به جمله های پایینتون داشت🙄

اون جمله هاتون بله یعنی طرف اعتماد بنفس نداره 

اما علاقه به مدل شدن ایرادی نداره مدلینگ یه شغله خیلیا هم بهش علاقه دارن

وقتی نیکی میکنم،احساس شادمانی دارم.و هنگامی که بدی میکنم،احساس شرمساری...این تمام دین من است
2728
حمله فشار روحیش چیه ؟ نشسته پیشم یهو میگه سارا تروخدا بیا بریم بیرون یا یه حرفی بزن ! دارم دیوونه ...

دلگیره 

هر جا چراغی روشنه از ترس تنها بودنه.....ای ترس تنهایی من ،اینجا چراغی روشنه🥂

من الان فهمیدم همه کسانی ک کار مدلینگ انجام میدن اعتماد به نفس پایین و کمبود محبت دارن  

خوبه مدلینگ هم یه شغله وقتی دست نیافتنی میشه برات برای رسیدن بهش حریصتر میشه  

به

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
به نظر من اون  آدم نیاز داره که توسط بقیه تایید بشه و بهش بگن خوبه و خوشگله یه جوری مثل کمبود ...

بیشتر ب نظر میرسه چیز دیگه ایی تو خودش نمیبینه ک باعث تمجید و جذب اطرافیان بشه,مجبوره همه زورش رو بزاره رو ظاهر ک اونم بعد ی مدت حس میکنه خوشگل نیست میره سراغ آرایش ها و عمل و ...

نمیخوام کسی دوسم داشته باشه،همین ک درکم کنن کافیه...