2703
2553

من چند روز پیش رفتم رادیولوژی و سی تی اسکن که دستگاهاشون خاموش بود فقط رفتم داخل اتاقشون اومدم بیرون مامانمو رادیولوژی کردن من پشت در بودم امروز فهمیدم حاملم ممکنه ظرری داشته باشته؟

خوش به حال دل هر مرد که دختر دارد... کی تواند پسری ( دخمل بابا) شود ... از خدا خاسته ام ،هر پدری جای منال ،صاحت نازترین دختر دنیا بشود♥♥♥♥

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

دکترم گفت از اون فاصله نمیشه بهت برسه

خوش به حال دل هر مرد که دختر دارد... کی تواند پسری ( دخمل بابا) شود ... از خدا خاسته ام ،هر پدری جای منال ،صاحت نازترین دختر دنیا بشود♥♥♥♥
2714

فقط برا خانومای حامله مضره؟

برا بقیه چی؟ضررش چی هس حالا؟

سلام براظهورآقاوطول عمرپدرومادرها(پیش مرگشون بشم من)وخوب بودن رابطه بین داداشام صلوات بفرستین لطفا خدا خیرتون بده الهی آمین

مبارکهمامان شدنت خانوووم

ببخش یه سوال ازمایش بارداری چند روز بعد اقدام درست نشون میده؟؟دوس ندارم بی بی بزنم یدفه میرم سراغ آز

خداجونم ممنون از معجزه ی قشنگت...مواظب پسرقشنگم باش..😍😍
مبارکهمامان شدنت خانوووم ببخش یه سوال ازمایش بارداری چند روز بعد اقدام درست نشون میده؟؟دوس ندارم بی ...

مرسی عزیزم من چون امکان بارداری نمیدادم بعد چهارده روز تاخیر صبح بی بی زدم بعدم ازمایش دادم مثبت بود

عزیزم پشت در دستگاه روشن باشه هیچ ایرادی نداره من سر بچم حامله بودم سیتی کنار سونو بود و پشت در وقتی ...

ممنون

2706