2726
عنوان

وکیله توی دفتر میخواد به دوستم نزدیک بشه ...😯😯😯😯😯😯😯

| مشاهده متن کامل بحث + 540 بازدید | 30 پست

اگه دعوانمیکنید باهام

بوی تاپیک سرکاری به مشام میرسه.

یاس رازقی هستم.هرکودکی بااین پیام متولدمیشه که:خداهنوزازانسان ناامیدنیست😍نردبان این جهان ماومنی است/عاقبت این نردبان افتادنی است/لاجَرَم هرکس که بالاترنشست/استخوانش سخت ترخواهدشکست... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خلاصه وکیله میگه دکتر بود ولی رفت 

دوستمم با سلام وصلوات میره تو 

میبینه یه برگه مدارک لازمش کپی شناسنامه کارت ملی و مدرکو نوشته 

و وکیله میگه بیا درخواست بنویس رسمی 

و درخواست اشتغالو متنشو بهش میگه 

اگه نمیریزید سرم دوستت کرم داشته وگرنه هیچ ادم عاقلی به کسی که پیشنهاد بغل و رابطه میده پیام نمیده

این گربه پروفایلتو هر دفعه میببنم قربون صدقه ش میرم . خیلی باحال و پررو عه  قیافه ش 

حضرت زین العابدین ع فرمودند: فردای قیامت خداوند مقامی به عمویم ابالفضل عنایت کند همه شهدا حسرت ببرند ب مقام ابالفضل
2728

بعد به دوستم میگه بدو پشت میزم بشین زیر دستی نداشته وبنویس

بعد از تموم شدن دوستم بش میگه حلقه دارین متاهلین ؟

و درضمن پرونده مهریه که داده بود وکیل ولی ازش قول گرفته بود پاره بشه چون دوستم ازطلاق منصرف شده بود میبینه باز سر جاشه که خود دوستم میگیره ازش میندازه دور وپاره میکنن ..

این گربه پروفایلتو هر دفعه میببنم قربون صدقه ش میرم . خیلی باحال و پررو عه  قیافه ش

اره دقیقا هم پرروعه هم بانمک من که عاشقشم ❤❤😍

کاربر محترم بفهم و شعور داشته باش که نظر هر شخصی برای خودش محترم و از نظر خودش درسته، اگر شما نظر مخالفی داری دال بر این نیست که شما عالم مطلق هستی و نظرت درسته.. پس با بیشعوری تمام و با الفاظ دور از شان انسانی منو ریپلای نکن

اونم میگه نه چون موکل دختر دارم حلقه دارم تا فکر بد روم نکنن !

خلاصه دوستم میاد بره .مرده میاد طرفش 

دوستمم میگه عصبانی میشما .من متاهلم

و ول میکنه میره ،درحالی که وکیله هی داشته میگفته کارت دارم وایستا و...

بعدش حتما گفته من خرگوش بی آزارم کاریت ندارم 

اخه دوستم تو اون شهرستانی که هس درمونگاه ها رفته بش کار ندادن 

شوهرشم کمکش نمیگنه استخدام شه یه اشنایی چیزی ...

میگه این همه درس خوندم همه پرستارا سرکارن منم میخوام کار کنم 

اخه دوستم تو اون شهرستانی که هس درمونگاه ها رفته بش کار ندادن  شوهرشم کمکش نمیگنه استخدام شه ی ...

کارکردن ب این قیمت؟؟فک میکنم دوستتون خودش بی عقلی کرده وحتماباربعدم میره اینجورک بوش میادامیدوارم اشتباه نکنه

2706