2726
خب حالا ک همه نظر دادید میگم  این خانم کسی ک نامزدم قبل از من میخاستش دوبار رفته خواستگاریش دخ ...

تو نهایتا اجازه گذاشتن عکس خودتو داشته باشی

نه دیگران

نظرخواهی هم میکنی تازه

بعدشم

اون آدم تو اجتماعه

هم کلاسی داره هم کار داره فامیل داره

و حتی ۱ درصد فکر نکردی عکسش رو میزاری اینجا اطرافیان به گوشش برسونن ؟؟؟

عجیب دل خجسته ای داری !!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ربطی به حد نداره این ادما انقدر کسی بهشون چیزی نگفته کارشون به جایی کشیده شده که تو شخصی ترین چیزای ...

راستی چرا اینطوره

منم بینی که عمل کردم دو تا از دخترای اطرافم به خونم تشنه بودن

اگر ترس از قانون و مجازات نبود باور کن شبونه میبردن منو زنده زنده چالم میکردن😆😆😆

تصور کن به چه حدی رسیده بودن دیگه .....

خدایا ایشالله همه دخترها و زنای سرزمین اجازه انجام دادن کاری که دوس دارن رو تو زندگی داشته باشن تا عقده هاشونو سر ما خالی نکنن

خدایا ایشالله همه ی زندگیا و سفره ها پر پول باشه کسی چیزی تو دلش نمونه تا ما هم آب خوش از گلومون پایین بره

ان شاا...هیچی نمیشه وقتی طرف مقابلت اشتباه کرده هیچ ربطی به قصورو...شمانداره اون دخترخانمم اینجوری ...

عزیزدلم خیلی خوبی شما😘 حرفات عالیه ممنون ازت دوست خوبم از خدا برات بهترینارو میخوام😊😚

👈 با هرکی مثل "خودش"👉 
2728
پیشنهاد میکنم فیلم گلپری رو نگاه کن  قدیر و زنش یه داستان مثل شما دارن عزیزم  برام جالب ...

😭😭😭😭😭 خدا کمکم کنه والا منم از چیزی ک ترسیدم سرم اومد دیگه بدترم شدم الهی خدا کمک کنه ک تکرار نشه دارم روانی میشم واقعا

👈 با هرکی مثل "خودش"👉 
خیلی ناراحت شدم واست.. خدا کمکت کنه 😔

قربونت عزیزم ببخش ک ناراحتتون کردم ان شاءالله هیچوقت از این اتفاقا براتون نیفته ک واقعا برای یه زن ینی مرگ

👈 با هرکی مثل "خودش"👉 
😭😭😭😭😭 خدا کمکم کنه والا منم از چیزی ک ترسیدم سرم اومد دیگه بدترم شدم الهی خدا کمک کنه ک تکرار ن ...

بهتر ین آدم زندگیش شو اگه عاشقشی 

نذار علاقت بدت کنه🙁

هیچ وقت تو دنیای مجازی غصه خوشبختی دیگران رو نخور اون اگه خوشبخت بود اون گوشی کوفتی از دستش میوفتاد😒خوشبختی به گفتن نیست به حس کردنه・_・;)⁩
خانوادتم فهمیدن؟میشه عکستو بزاری ببینم؟

ن نذاشتم بفهمن نخواستم آبروشو ببرم 😔 ان شاءالله ک خدا کمک کنه هر وقت بودی بگو بذارم چون زود پاک میکنم و نصفه ام میذارم 

👈 با هرکی مثل "خودش"👉 
بهتر ین آدم زندگیش شو اگه عاشقشی  نذار علاقت بدت کنه🙁

ان شاءالله

الانم خودش داره عذاب میکشه همش میشینه دستو پامو بوس میکنه میگه یادم نمیره چیکار کردم گریه میکنه میگه تو برام بهترین بودی و هستی قدرتو ندونستم خر شدم فقط از خدا کمک میخوام 

👈 با هرکی مثل "خودش"👉 
ن نذاشتم بفهمن نخواستم آبروشو ببرم 😔 ان شاءالله ک خدا کمک کنه هر وقت بودی بگو بذارم چون زود پاک میک ...

عزیزم الان اومدم میشه بزاری؟

میشه واسه شادی روح پدرم، سلامتی وخوشبختی خانوادم صلوات بفرستین،خیر ببینید الهی😘😘
ن نذاشتم بفهمن نخواستم آبروشو ببرم 😔 ان شاءالله ک خدا کمک کنه هر وقت بودی بگو بذارم چون زود پاک میک ...

عکس خاستی عکس شوهرتم بزار😁پرو شدم نه

میشه واسه شادی روح پدرم، سلامتی وخوشبختی خانوادم صلوات بفرستین،خیر ببینید الهی😘😘
ان شاءالله الانم خودش داره عذاب میکشه همش میشینه دستو پامو بوس میکنه میگه یادم نمیره چیکار کردم گری ...

کجایی پس عزیز بزار دیگه

ان شاءالله الانم خودش داره عذاب میکشه همش میشینه دستو پامو بوس میکنه میگه یادم نمیره چیکار کردم گری ...

ای جونم بهش فرصت بده عزیزدلم 

نذار مشکلات خوشباتون رو بگیره ⁦♥️⁩

هیچ وقت تو دنیای مجازی غصه خوشبختی دیگران رو نخور اون اگه خوشبخت بود اون گوشی کوفتی از دستش میوفتاد😒خوشبختی به گفتن نیست به حس کردنه・_・;)⁩
2706