2726
عنوان

از خودم بدم اومد ولی نمیدونم چیکار کنم اسکرین☹

| مشاهده متن کامل بحث + 781 بازدید | 33 پست
چند بار غیر مستقیم تو پیام ها گفتم که کاری داشتم گیر میده چه کاری😐میگم یه کاری بعد یکم بعد پیام می ...

عزیزم درسته سنگ صبور بودن ثواب داره در صورتی که ارامش خودتون بهم نخوره ثواب کردن که توش روان خود ادم بهم بریزه نمیشه اخه...از خرفاتون معلومه خودتونم از این اخلاقش خسته شدن واین انرژی منفی از طرف اون توی زندگیتون بی تاثیر نیس من دیدم که میگم پس رابطتون رو کمتر کنید وازشون بخایین ک پیش مشاور بره یا با بزرگتر مشورت کنه و جلوی بجه ها هیچوقت درد دل نکنید چه بچه های اون خانم چ خودتون 

نگران نیستم .همه چیز درست میشود.آب ریخته روی زمین،جمع نه اما خشک میشود.قلب شکسته خوب نه اما ترمیم میشود.وهنوز هم میتوان در گلدان شکسته گل کاشت.
پس خیلی مهربونی حتما جواب خوبیات به زندگیت بر میگرده😊 بهتره واقعا تحت درمان باشه کاش یه روانپزشک پ ...

کاش اونطور که میگی باشم

چند ماه پیش معرفی کردم  دو ماه پیش اینا هم پرسیدم رفتی گفت یه جلسه رفتم دیگه نمیدونم راست میگه یا نه

آغوش تو این برکه رو میبره تا دریا شدن/تو ماه تر میشی و باز تکرار میشه مَدِ من/بیا دوباره گم کنیم ساعت و روز و هفته رو/بیا با هم سفر کنیم جاده های نرفته رو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم درسته سنگ صبور بودن ثواب داره در صورتی که ارامش خودتون بهم نخوره ثواب کردن که توش روان خود ادم ...

من تو عقد جدا شدم بچه ندارم عزیزم

اونم نمیدونه کلا ازدواج و طلاقم رو

درسته اینم هست

آغوش تو این برکه رو میبره تا دریا شدن/تو ماه تر میشی و باز تکرار میشه مَدِ من/بیا دوباره گم کنیم ساعت و روز و هفته رو/بیا با هم سفر کنیم جاده های نرفته رو
2728