2703
2553
عنوان

از خودم بدم اومد ولی نمیدونم چیکار کنم اسکرین☹

| مشاهده متن کامل بحث + 781 بازدید | 33 پست
فکر نکنم منظورش این بود که شما برداشت کردین 🙄

چرا اتفاقا منظورش همین بود

آغوش تو این برکه رو میبره تا دریا شدن/تو ماه تر میشی و باز تکرار میشه مَدِ من/بیا دوباره گم کنیم ساعت و روز و هفته رو/بیا با هم سفر کنیم جاده های نرفته رو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم مدل توام بمیرمم نمیتونم دردودل کنم با کسی جز خانوادم حتی بعضی وقتا با خانوادمم نمیتونم یکم تند گ ...

والا منم جدا شدم 

ولی اینا نمیدونن کلا قضیه ی ازدواج و طلاقم رو

حالا بیام درد و دل کنم؟ چه درد دلی اصلا؟ وقتی جدا شدم و میدونم خوب نبوده حالم تو اون زندگی جای درد دل نمیمونه 

آغوش تو این برکه رو میبره تا دریا شدن/تو ماه تر میشی و باز تکرار میشه مَدِ من/بیا دوباره گم کنیم ساعت و روز و هفته رو/بیا با هم سفر کنیم جاده های نرفته رو

نوع مکالمه طوری بود من فکر کردم شما پسرید....اوایل اشنایی هست ی کم رسمی حرف زدید

منم از ادمای سریش بدم میاد حوصله رفت و امد و قاطی شدن زیادو ندارم

شعور سطوح مختلفی دارد، بالاترین سطح آن نادیده گرفتن بیشعورهاست
2456
والا منم جدا شدم  ولی اینا نمیدونن کلا قضیه ی ازدواج و طلاقم رو حالا بیام درد و دل کنم؟ چه در ...

درسته عزیزم منطق منم همینه ...بد نبوده رفتارت به نظرم 

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.

عزیزم فردا که اومدن غیرمستقیم مشغله کاریتون رو ب گوشش بزنین و از اینکه گاهی دیر جواب میدین ازش معذرت بخایین و اگر میدونید پیامای گاه بیگاهش ارامشتون رو بهم میزنه رابطتتون رو کمتر کنید دیرتر و سنگینتر جواب بدین تا اونم کم کم براش عادی بشه شمام سختتون نباشه .واقعا خیلی بده ک وقتی طرف بیکاره انتظار داره دوستشم اون لحظه دست از کاربکشه و در اختیار اون باشه درک خیلی خوبه..شمام ی مدت دیر جواب بدین تا براش کم کم عادی بشه هرچند سخت میتونه باشه .بی احترامی بیتوجهی ک نمیکنین ک عذاب وجدان بخای بگیرین گلم

نگران نیستم .همه چیز درست میشود.آب ریخته روی زمین،جمع نه اما خشک میشود.قلب شکسته خوب نه اما ترمیم میشود.وهنوز هم میتوان در گلدان شکسته گل کاشت.
تنها هستش نیاز به یکی داره درد دل کنه بهش نزدیک شو کمکش کن. خدا بهت توان بده

دقیقا اون توان رو ندارم😔

چند ماهه درد و دل میکنه و منم میشنوم اما خب چیکار کنم دیگه؟

بهش گفتم برو مشاور

بهش میگم پیش بچه ها ازون حرفا نزن

پیش بچه ها گفته خودمو میشکم

تو مدرسه بچه ها حواسشون نیست سر کلاس مادرش رو صدا زدن بچه هم گفته مادرم میگه خودشو میشکه همه ش فکرم تو خونه پیش‌مادرمه که نکنه ما اومدیم خودشو بکشه

اصلا انگار بچه ست نمیدونه چطور باید آرامش بچه هارو حفظ کنه

2714
من اگه بودم برا بچه هاش هدیه میخریدم و میبردمشون تفریح که اومدن اونجا ارزش این همه ذوق و خوشحالی رو ...

بخدا رفتیم خونه شون دو بار

هر دوبار هدیه بردم

اونجا هم رفتیم با ماشین دور دور تنقلات اینا خریدم

ولی واقعا من هم همیشه حالم خوب نیست که ایشونم درد و دل میکنه و نیاز به جواب داره اعصابم خودم بدتر خراب میشه

دسر هم جواب میدم ناراحت میشه و به خودش فحش میده

دقیقا اون توان رو ندارم😔 چند ماهه درد و دل میکنه و منم میشنوم اما خب چیکار کنم دیگه؟ بهش گفتم برو ...

تعادل روحی نداره اون فقط دو تا گوش میخواد واسه شنیدن الان تو بحرانه بهش امید بده از آینده و موفقیت بچه ها حرف بزن لزومی نداره تو هم از زندگی شخصیت بگی

عضو گروه زرد. وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۲ هدف اصلی ۵۹
بخدا رفتیم خونه شون دو بار هر دوبار هدیه بردم اونجا هم رفتیم با ماشین دور دور تنقلات اینا خریدم و ...

پس خیلی مهربونی حتما جواب خوبیات به زندگیت بر میگرده😊

بهتره واقعا تحت درمان باشه کاش یه روانپزشک پیدا کنی اول خودت در موردش بگی و بعد اونو مجبور کنی به خاطر بچه هاش تحت درمان قرار بگیره

عضو گروه زرد. وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۲ هدف اصلی ۵۹
عزیزم فردا که اومدن غیرمستقیم مشغله کاریتون رو ب گوشش بزنین و از اینکه گاهی دیر جواب میدین ازش معذرت ...

چند بار غیر مستقیم تو پیام ها گفتم که کاری داشتم گیر میده چه کاری😐میگم یه کاری

بعد یکم بعد پیام میده نگفتی چه کاری خیلییی ناراحت شدم گفتم دیگه نپرسم

دو روز بعد دوباره میپرسه

یا مثلا میگم قراره مهمون بیاد برم به مادرم کمک کنم

پیام میده کیه مهمونتون میگم از اقووام

یکم بعد پیام میده نگفتی کیه حتما منم با خودم گفتم خواستگاره😐

دوست پدر من متوجه نشدم

دختر دوست پدرم

تعادل روحی نداره اون فقط دو تا گوش میخواد واسه شنیدن الان تو بحرانه بهش امید بده از آینده و موفقیت ب ...

از طلاقش خیلی گذشته شوهرش ازدواج کرده بچه هم داره ولی این 

👌👌👌 سعی میکنم ازین امیدا بدم

نه بابا من اهل درد دل نیستم اصلا

2706