2726

این دختر دوست پدرمه

خیلی پیام میده مدام باید گوش به زنگش باشم انگار دیر جواب بدم ناراحت میشه درد و دل میکنه از همسرش جدا شده دو تا دخترش ابتدایی میخونن با خودشن انقدررر هی میگفت کاش خودمو میکشتم و ... بهش مشاور معرفی کردم گفتم حتما برین

بچه ها هم روحیه شون خراب شده به خاطر بلد نبودن مادرش

خیلی بهم پیام میده بهش گفتم فکر نکنین فقط شما مشکل دارین همه دارن منم دارم ان شاءالله خدا همه ی مشکل هارو حل کنه شما هم صبر داشته باشید گفت خب شما هم مشکلتو بگو منم بدونم چطور من درد و دل میکنم گفتم نه من لزومی نمیبنم و ازین حرفا😑

فردا هم میخوان بیان اینجا 

خیلی نامهربانه جواب دادم عذاب وجدان گرفتم😞

ولی بخدا من خودمم کار دارم تو زندگی مشکل دارم رفت و آمد رو دوست دارم ولی در حد و حدوش اونا مثلا دوست دارن چون کار خاصی ندارن ولی من نه که مثلا

آغوش تو این برکه رو میبره تا دریا شدن/تو ماه تر میشی و باز تکرار میشه مَدِ من/بیا دوباره گم کنیم ساعت و روز و هفته رو/بیا با هم سفر کنیم جاده های نرفته رو

مثلا انتطار داشت من بگم با هم بریم خرید یا بیاین خونه ی ما

ولی نگفتم😖

آخه به من چه

پدر مادرم بخوان دعوت میکنن نخوان هم نه

آغوش تو این برکه رو میبره تا دریا شدن/تو ماه تر میشی و باز تکرار میشه مَدِ من/بیا دوباره گم کنیم ساعت و روز و هفته رو/بیا با هم سفر کنیم جاده های نرفته رو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای 

فک کردم میگی بابام دوس دختر داره منم از این تعجب کردم ک چرا عذاب وجدان داری از اینکه خوب باهاش حرف نزدی   

ببخشید 

خدایا بازم منو دوس داشته باش ب بزرگیت قسم نمی خواستم اینجوری بشه 
2728

منم مدل توام بمیرمم نمیتونم دردودل کنم با کسی جز خانوادم حتی بعضی وقتا با خانوادمم نمیتونم یکم تند گفتی ولی عذاب وجدان نداشته باشه 

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.
مثلا انتطار داشت من بگم با هم بریم خرید یا بیاین خونه ی ما ولی نگفتم😖 آخه به من چه پدر مادرم بخو ...

فکر نکنم منظورش این بود که شما برداشت کردین 🙄

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭

من اگه بودم برا بچه هاش هدیه میخریدم و میبردمشون تفریح که اومدن اونجا ارزش این همه ذوق و خوشحالی رو واقعا داشته باشه

عضو گروه زرد. وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۲ هدف اصلی ۵۹
پسری؟

نه بابا😂

2706