1464
1411

این دختر دوست پدرمه

خیلی پیام میده مدام باید گوش به زنگش باشم انگار دیر جواب بدم ناراحت میشه درد و دل میکنه از همسرش جدا شده دو تا دخترش ابتدایی میخونن با خودشن انقدررر هی میگفت کاش خودمو میکشتم و ... بهش مشاور معرفی کردم گفتم حتما برین

بچه ها هم روحیه شون خراب شده به خاطر بلد نبودن مادرش

خیلی بهم پیام میده بهش گفتم فکر نکنین فقط شما مشکل دارین همه دارن منم دارم ان شاءالله خدا همه ی مشکل هارو حل کنه شما هم صبر داشته باشید گفت خب شما هم مشکلتو بگو منم بدونم چطور من درد و دل میکنم گفتم نه من لزومی نمیبنم و ازین حرفا😑

فردا هم میخوان بیان اینجا 

خیلی نامهربانه جواب دادم عذاب وجدان گرفتم😞

ولی بخدا من خودمم کار دارم تو زندگی مشکل دارم رفت و آمد رو دوست دارم ولی در حد و حدوش اونا مثلا دوست دارن چون کار خاصی ندارن ولی من نه که مثلا

تا زمانی که رسیدن به تو امکان دارد/زندگی درد قشنگیست که جریان دارد

مثلا انتطار داشت من بگم با هم بریم خرید یا بیاین خونه ی ما

ولی نگفتم😖

آخه به من چه

پدر مادرم بخوان دعوت میکنن نخوان هم نه

وای 

فک کردم میگی بابام دوس دختر داره منم از این تعجب کردم ک چرا عذاب وجدان داری از اینکه خوب باهاش حرف نزدی   

ببخشید 

خدایا بازم منو دوس داشته باش ب بزرگیت قسم نمی خواستم اینجوری بشه 

اگه دنبال قیمت کامپوزیت هستین 

یه سر به ما بزنید

منم مدل توام بمیرمم نمیتونم دردودل کنم با کسی جز خانوادم حتی بعضی وقتا با خانوادمم نمیتونم یکم تند گفتی ولی عذاب وجدان نداشته باشه 

تنها عشق زندگیم که دلیل امید به زندگیمه ‌که بخاطرش هنوزم نفس میکشم و از پا نمیفتم مامانمه قربونش بشم خدایا از عمرم کم کن به عمر مامانم اضافه کن واسه سلامتیش اگه دوست داشتی یه صلوات بفرس  ❤❤بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.تو تاپیکایی که موضوع عمومی هست میتونید ریپلای کنید تا بدون توهین تبادل نظر کنیم ولی وقتی موضوع شخصی استارتر هست و من نظری دادم  حق ریپلای نداری چه برسه به ریپلای توهین و فحش ...اگه ریپلای توهین  کردی بعد خوندن امضام پس یه احمقی و من بیشتر از یه بار جواب یه احمقو نمیدم😌
1517
مثلا انتطار داشت من بگم با هم بریم خرید یا بیاین خونه ی ما ولی نگفتم😖 آخه به من چه پدر مادرم بخو ...

فکر نکنم منظورش این بود که شما برداشت کردین 🙄

الآن داشتم تو آینه خودمو نگاه میکردم 👀 خلاصه کنم واستون                                            و تَبارک الله  اَحسن الخالقین 😌

تنها هستش نیاز به یکی داره درد دل کنه بهش نزدیک شو کمکش کن. خدا بهت توان بده

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤  خدایا هیچ مادری رو با فرزندش امتحان نکن ❤تیکر تولد گل پسرم

اصلا هم حرف بدی نزدی خیلی هم محترمانه جواب دادی😕

فقط 14 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری نیست...انشالله همتون حاجت روا بشید🌷میشه ی صلوات برا حاجتم بفرستین؟😘😍مررررسی🌷 

الان ک خیلی مهربون جواب دادی

بحثتونو با آدمای احمق اینجوری تموم کنین:تو ن شعورشو داری قانع بشی و نه سوادشو داری ک منو قانع کنی😁یک عدد مدافع پزشک های زحمت کش و با کفایت هستم✋❤                
1334

من اگه بودم برا بچه هاش هدیه میخریدم و میبردمشون تفریح که اومدن اونجا ارزش این همه ذوق و خوشحالی رو واقعا داشته باشه

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤  خدایا هیچ مادری رو با فرزندش امتحان نکن ❤تیکر تولد گل پسرم
1476
منم مدل توام بمیرمم نمیتونم دردودل کنم با کسی جز خانوادم حتی بعضی وقتا با خانوادمم نمیتونم یکم تند گ ...

والا منم جدا شدم 

ولی اینا نمیدونن کلا قضیه ی ازدواج و طلاقم رو

حالا بیام درد و دل کنم؟ چه درد دلی اصلا؟ وقتی جدا شدم و میدونم خوب نبوده حالم تو اون زندگی جای درد دل نمیمونه 

نوع مکالمه طوری بود من فکر کردم شما پسرید....اوایل اشنایی هست ی کم رسمی حرف زدید

منم از ادمای سریش بدم میاد حوصله رفت و امد و قاطی شدن زیادو ندارم

شعور سطوح مختلفی دارد، بالاترین سطح آن نادیده گرفتن بیشعورهاست
والا منم جدا شدم  ولی اینا نمیدونن کلا قضیه ی ازدواج و طلاقم رو حالا بیام درد و دل کنم؟ چه در ...

درسته عزیزم منطق منم همینه ...بد نبوده رفتارت به نظرم 

تنها عشق زندگیم که دلیل امید به زندگیمه ‌که بخاطرش هنوزم نفس میکشم و از پا نمیفتم مامانمه قربونش بشم خدایا از عمرم کم کن به عمر مامانم اضافه کن واسه سلامتیش اگه دوست داشتی یه صلوات بفرس  ❤❤بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.تو تاپیکایی که موضوع عمومی هست میتونید ریپلای کنید تا بدون توهین تبادل نظر کنیم ولی وقتی موضوع شخصی استارتر هست و من نظری دادم  حق ریپلای نداری چه برسه به ریپلای توهین و فحش ...اگه ریپلای توهین  کردی بعد خوندن امضام پس یه احمقی و من بیشتر از یه بار جواب یه احمقو نمیدم😌
1514