2703
2713

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

بر عکس اینه دقیقا بچه های شیرخشکی خیلی باهوشن..ما سه تا داریم تو فامیل یکیش فرزانگان میخوند یکی امیرکبیر قبول شد اون یکیم تربیت معلم

البته به زیاد خوندن هم هست ولی اینا واقعا باهوش بودن ده تا هنر یاد میگرفتن همزمان

2714

بنده یک فروند شیرخشکی هستم تازه دهه شصتی که شیر خشک بدرد بخور نبوده. فوق لیسانس دارم. و از دید بقیه بسیار باهوش. پسرمم کلا شیرخشکیه هشت سالشه و باهوش و زرنگه

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 

من شیر خشکی بودم و از نصف شماها باهوش ترم 

خوش شیفته هم تازه هستیم ما شیر خشکیا 😜😂

فقطم ببلاک میخوردم فقط 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖

به نطرتون چطور با این مسعله کنار بیام هر روز داعم تازه تر میشه یه روز تا شب با قاشق بهش دادم تا شیشه یادش بره ولی بازم سینه نگرفت  دیگه دلم سوخت شیر خشک دادم بهش

روز های خوب تو راهن 😍😍

خیلی مسخره ست که مردم باهوشی رو تو مدرک داشتن میدونن چه ربطی داره خب ؟ 

شناسایی هوش کلی روش میخواد این مثل این میمونه که بگیم بچه های زرنگ کلاس باهوشن و بقیه تنبل  کودن مثل معلمایی که فرق میذارن  

اکثر مردم هوششون عادیه فقط یه عده پایینتر یا بالاتر هستن 

درمورد شیرخشک هم هوش رو نمیدونم ولی درمورد سیستم ایمنی بدن شنیدم که شیر مادر طبیعی تره و بهتره قبلا حتی تو سایت خارجی هم درموردش مطلب خوندم 

دیگه حالا نمیدونم 

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.
2706