2737
2734

چند. روز پیش همینجا یکی بهم درخواست دوستی داد و کلی ناله کرد ک فقیریم شوهرم کارگره لباس نداریم کیف و کفش نداریم و از اینحرفا

منم دلم واسش سوخت گفتم لباسای خودمو بدم بهش سایزشو. پرسیدم گفت۳۸-۴۰گفتم سایزت ب من نمبخوره من ریز و کوچولوام ولی لباس واست گیر میارم میگفت اشکال نداره لباس خودتم بفرس اندازم میشه ب کلی دوست و اشنا ک هم سایز ایشون بودن رو زدم لباس واسش گیر اوردم کیفای خودمو. ک دوسشون داشتمو جدا کردم گفتم میدم بهش ثواب داره بخدا ادرسشم داد اراک خمین شهر گوشه عظیم منزل جواد بساقی شماره موبایلشم داد ولی ادرس دقیقش یادم نبود امروز برداشتم بردم پست کنم تا میخواستم نشونیو پر کنم اومدم تو سایت تا ادرسو بخونم دیدم چتایی ک کردیم نیس هر چی سرچ کردمم کاربریش بالا نیومد خلاصه عذرخواهی کردم از اقا و برگشتم خونه اینجا تایپک زدم گفتم کاربر صابوووون حذف کاربری شده؟؟ ک نی نی یار اومد تو تایپکم بهم گفت این ادم کلاه برداره لباسای مردمو برمیداره میفروشه و در آمدش از همین راهه گروهن واسه خودشون مثلا کاربری سکینه-لاک قرمز و.... اینا هم خودشه چندتا کاربری داره واقعا خیلی شوکه شدم اخه چرا همچین کاری میکنن تروخدا مواظب باشین گولشونو نخورین لباساتونو. ندین بهشون من همه این لباسایی ک جمع کرده. بودمو بردم دادم ب. یه همشهری خودمون خیلی پستن ک با احساساتمون. بازی میکنن تا لباس بکیرن بفروشن

چقد. واسش غصه خوردم

میگفت شوهرم کتونی نداره بپوشه بره کارگری کنه از اینور تایپک زده بود ک اقدام کردم واسه بچه

بهش گفتم شما ک پول ندارین چرا میخواین بچه بیارین؟صب کنین وضعتون بهتر بشه جواب سر بالا میداد 

خلاصه ک هیجی ما نتونستیم کار خیر بکنیم😅

دِل نَزد تو اَست  اَگَر چِه دوری زِ بَرَم...♥️💙

بعدشم مامانم بهم گفت این ادم. دروغ میکه نیازمند نیس 

چون. من عکس لباسارو گذاشتم ببینه لباسایی ک. مدش رفته بودو انتخاب نمیکرد میکفت جدیدا روبفرس 

مامانم گفت این اکه نیازمند بود. ولباس نیاز داشت همه رو میخواست گلچین نمیکرد این میخواد با لباسا یه کاری بکنه

حس ششم مامانم قویه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وای یبار یکی بهم پیام داد که من یه مقدار پول بریزم به کارتت هر وقت خاستم بهم بده😳😳😳

گفت کارتام مسدوده همچین چیزی

گفتن شوهری داداشی مامان اجی خب بریز به کارت اونا..گفت نه تو کارتتو بده..شماره کارت و ایناتم بده...ولی من ندادم گفتم به من چه اه

درست میشه دایی  
2738

خانمی امثال این خانوما تو سایت زیادن واقعا اگه کسی احتیاج به کمک داشته باشه اینا کاری کردن ادم نمیتونه کمک کنه از حالا همه یه کاری کنن اول از طریق یه دوست تو همون شهر هویت درست معلوم شه بعد کمک بشه اینجوری بهتره چون شاید واقعا یه کسی نیاز به کمک داشته باشه

منم یه بار به یه همچین ادمی برخورد کردم لباسایی که حتی خودمم نپوشیدم جمع کردم بدم بهش  فهمیدم اونم لباسارو میفروشه بهش ندادم خودم برداشتم پوشیدم😀😀

تو رو خدا لایک نکن جان عزیزت لایک نکن

عههه منم ازش سایز و اطلاعات گرفتم اما چون حافظه م در حد ماهی گلی ه یادم رفت کلا بنده خدا رو  

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 
وای یبار یکی بهم پیام داد که من یه مقدار پول بریزم به کارتت هر وقت خاستم بهم بده😳😳😳 گفت کارتام م ...

وا این دیگه چه حیله ای داشته یعنی؟  

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 

اما یه کاربری بود چند شب قبل من شربت دیفن نداشتم بنده خدا میخواست همون لحظه پول واسم بریزه شربت بخرم اما من قبول نکردم بهتره از کمک دیگران سوئ استفاده نکنیم از اینجا به اون کاربر میکنیم تو یه انسان واقعی هستی خیلی خیلی ازت ممنونم

اما یه کاربری بود چند شب قبل من شربت دیفن نداشتم بنده خدا میخواست همون لحظه پول واسم بریزه شربت بخرم ...

اره هستن ادمایی ک مهربونن واقعا

2706