2726
عنوان

دوستای گلم بیاید یه لحظه

85 بازدید | 17 پست

جدیدا یه سری دخترارو میبینم که خداییش از حق نگذرم نه قیافه و هیکل دارن نه تحصیلات نه اخلاق درست حسابی نه مهربونی

بعد 5/6سال با یه پسر دوستن و اخرم باهاش ازدواج میکنن

ازشونم ک میپرسی تو دوران دوستی رابطه داشتید میگن نه

پس چرا هرکی به ما رسید که خداییشم از اون دسته دخترا خوشگل تر و تحصیل کرده تر و مهربون تر بودیم

2/3ماه اول رابطه خواست و ماهم قبول نکردیم ول کرد رفت

واقعا راز موفقیت این دخترا چیه بنظر شما؟

فک کنم تو دوران دوستی هر چی پسره میگه بگن چشم نه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بنظرم باید صدتا رد کنی یکی بین اینا بمونه برات که رابطه نخاد و خودتو بخاد 

کسی پول نداره خرج دختر کنه مخ میزنه مفتی رابطه برقرار کنه بعدم خدافظ ⁦(;;;・_・)⁩

هیچ وقت تو دنیای مجازی غصه خوشبختی دیگران رو نخور اون اگه خوشبخت بود اون گوشی کوفتی از دستش میوفتاد😒خوشبختی به گفتن نیست به حس کردنه・_・;)⁩

اقا بيا من بت بگم منم همين مشكل تورو داشتم ي بنده خدايي بود ميگفتم اين قديسه ي پاكيه پنج سال با دوتپسرشه دست همم نميگيرن حتي خلاصه اسن دختره ب دوستپسرش خيانت كرد پسره هم زنگ زد گريه بمن و من فهميدم همون اول رابطشون اينا كامل رابطه داشتن و دختره بعد اونم با هركي دوس ميشد رابطه داشت و با مدرك بم ثابت كرد پسره پس باور نكن 

خوشگل تر و تحصیلکرده تر و مهربون تر؟  بااین حجم از غرور کاذب به هیچ جا نمیرسی

غرور کاذب نیست دوست عزیز دختره دیپلم فنی حرفه ای ام زوری داره چاقه به هیکلش اهمیت نمیده دندوناش نامرتبو ناسالم بدلباس و پاچه گیره و...

اقا بيا من بت بگم منم همين مشكل تورو داشتم ي بنده خدايي بود ميگفتم اين قديسه ي پاكيه پنج سال با دوتپ ...

یعنی همشون رابطه دارن؟

پس اینکه میگن پسر اگه دخترو بخواد بهش دست نمیزنه تا بعد ازدواج چیه؟

با این حساب اگه بخوادش باهاش رابطه نداره 

پس اگه نمیخوادش چطور ازدواج میکنن

یا خداااا گیج شدممم😂😂

جالبه بعضی از دخترها خودشون با دوست پسرشون ازدواج نمیکنن .با اینکه باهاش رابطه هم داشتن.من یکی از دوستام با یک پسره دوست بود برای 3 سال بعد بخاطر یک پسر دیگه ازش جدا شد در حالی که دوست پسر قبلیش هنوزم بعد چند سال جدایی باز اونو میخواد البته دختره میگه من بهش حسی ندارم.با اینکه از دوست پسر فعلیشم جدا شده

در تاریخ 99/9/9بهترین رخداد زندگیم رقم خورد   خدایا متشکرم.
2706