2737
2734
عنوان

شیر خشک همراه شیر مادر

148 بازدید | 6 پست

سلام. دختر ده روزه ام با شیرم سیر نمیشه! حدود دو ساعت مک میزنه تا خسته میشه. بهش کمکی شیر ببلاک میدم. چکار کنم که شیر خشکی نشه و هر دو رو بخوره؟  

هیچکار به اخلاق بچه ت بستگی داره بعضی ها لج میکنن

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دکتردخترم میگفت باقاشق بهش شیربده امابیشتراجازه بده سینه تومک بزنه خیلی تأثییرداره توی افزایش شیر

بالاخره منم مامان شدم.روز11اردیبهشت 1398 دخترکوچولوی من ساعت16و35 دقیقه به دنیا اومد😍😍😍
2728

هردوتاشو بده شیشه و سینه.یا بچه خوبیه که هردوتا رو میگیره و ادامه میده یا میبینی یکیو قبول نمیکنه.

اگه از اون بچه هاییه که قراره بهشت رو کامل زیر پات بندازه که هر دوتا رو پس میزنه😪

من یک نامادری هستم.نامادری ها مادرانی هستند که به اندازه یک مادر و حتی بیشتر انرژی صرف میکنند اما هرگز به اندازه یک مادر ستایش نمیشوند.نه تنها ستایش نمیشوند که حتی گاهی ...اما خدایی دارم که قدردان من است...
هر بار هم شیر خشک میدید هم شیر خودتون؟ 

براي پسرم تقريبا بله چون سير نميشه ، شبها هم نصف شب فقط يك بار بيدار ميشه كه شير خشك ميدم بيشتر موارد و الان چند شب هست كه تا صبح ميخوابه .

ولي براي دخترم بيشتر شير خودم رو ميدادم دو بار در روز بيشتر شبها و صبح ها شير خشكم ميخورد .