1600
1480

طرز تهیه‌ی شربت زعفران و خواص شربت زعفرانی

کلیک کنید

1546
سندروم روده ی تحریک پذیر ریشه در استرس و اضطراب داره

درمان میشه

خانوم باید یا وکیل باشه یا نقاش من هردوتاش و هستم ببین دیگه چقدر خوبم 🤪😂پیچ نقاشی مو تو اینستا فالو کنید art_naghash_bashi   انواع سفارش پذیرفته میشود 😍
1432

عزیزم استرس داری؟؟ یا فکرت درگیره چیزیه؟

دانشجوی پزشکی و فوق لیسانس مهندسی شهرسازی و لیسانس ریاضی محض هستم/ کلا بیکار بودم و فقط رفتم درس بخونم😂😂😂😂 منتظر یه اتفاق قشنگم که میدونم به زودی اتفاق میفته یعنی بااااااااید اتفاق بیفته چون از خدا خواستم و میدونم نه نمیاره اما داره امتحان صبر ازم میگیره💖💖💖تیکرم برای رسیدن به آرزومه🌹🌹تا قبل از نوروز۹۹ به آرزوم میرسم یقیییییین دارم. دوست مجازی من برای آرزوم یه صلوات یا یه آمین بگو🙏🙏🙏🙏
1537
استرس الکی که زیاد دارم بشدت خودمو ناراحت میکنم و تو این زندگی ناراحت میشم

اگه واقعا روده تحریک پذیر داشته باشی هومیوپاتی میتونه درمانت کنه امضامو بخون 

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 
عزیزم‌میدونی دارو هاش چیه

من بدون دارو خوب شدم.یادمه خیلی استرس داشتم و درگیرش شده بودم.

ریشه ی روانی داره.

محیط اطرافت باید آروم و بدون استرس باشه همینطور ذهنت.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چرخ برهم زنم گر غیر مرادم گردد
استرس الکی که زیاد دارم بشدت خودمو ناراحت میکنم و تو این زندگی ناراحت میشم

یکی از دلایلش اینه

یا ممکنه عفونت نهفته داشته باشی یا هورمون ها بهم ریخته باشه

دانشجوی پزشکی و فوق لیسانس مهندسی شهرسازی و لیسانس ریاضی محض هستم/ کلا بیکار بودم و فقط رفتم درس بخونم😂😂😂😂 منتظر یه اتفاق قشنگم که میدونم به زودی اتفاق میفته یعنی بااااااااید اتفاق بیفته چون از خدا خواستم و میدونم نه نمیاره اما داره امتحان صبر ازم میگیره💖💖💖تیکرم برای رسیدن به آرزومه🌹🌹تا قبل از نوروز۹۹ به آرزوم میرسم یقیییییین دارم. دوست مجازی من برای آرزوم یه صلوات یا یه آمین بگو🙏🙏🙏🙏
1579