2410
2553

قراره تا اخر ماه براش صلوات بفرستیم هرچی شد

تروخدا براش کمک کنید سه ماهه تو بستر بیماری هست

جوون خوبیه والا سه ماه پیش از ارتفاع تو شرکت شون افتاد هنوز ده روز نبود فارغ التحصیل شده بود

الهی بمیرم براش 

وااااااااااااای دکتر احتمال پنج درصد گفته خوب میشی

فعلا از کمر بی حس هست جوون 22ساله بی اختیاری مدفوع و ادرار داره مامانش باید پوشک کنه پسر بزرگش رو

آخی بمیرم برا دل مادرش

براش صلوات بفرستید دعا کنید شاید خدا دعای شما رو قبول کنه 

برای سلامتی من و خلاص شدنم از افکار منفی صلوات 🌷 اللهم صلی علی محمد وال محمد و عجل فرجه🌷

خداا شفا بده😞

به نام خدا😶من ازدست مردا فرار کردم اومدم‌سایت زنونه واسه چییی درخواست دوستی میدی مردحسابی؟🤢نکن حاجی نکننننن..شرمت باد💨✋✋✋میپرسین چرا ترشیده؟میگم که ی روز ازمامانم پرسیدم‌ننه واسم خواستگارنیومده گفت نهههه✌🤐داداشم داشت ردمیشد مث خرعر زد گفت هاااااارهااااارترشیده😶داشتم فحش میدادم بهش وهمزمان تونی نی سایت ثبتنام میکردم که از سوز وجودم یهو دیدم زدم ترشیده وتائیدشده😐حالا اگه یه ذره شعور داشته باشی کاربر عزیز ایتقدنمیپرسی و مسخره نمیکنی😏ترجیح میدم بترشم‌تا ازدواج کنم بیام اینجا بزنم توسرم😝😝

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

خدا شفا بده برادرتو عزیزم خیلی سخته براش صلوات فرستادم

یه زمان خیلی از رنگ عوض کردن آدما غصه می‌خوردم  ولی امروز فقط بهشون می‌خندم. دیدم که پول فایده نداشت، شهرت کافی نبود، دیدم موفقیت‌های پر‌سر و صدا هم عمری داره و فقط شخصیتته که می‌مونه برات.  می‌خندم به تصورات خودم، که هربار از نگاه من چقدر اون آدمها بزرگ‌ به نظر می‌رسیدن و تهش مثل یک حباب به اشاره ای از روزگار، تموم!

من 200تا صلوات میفرستم واسش ان شاالله که خیلی زود سلامتی شو بدست بیاره🌹🌹🌹🙏🙏🙏💙

لطفاً واسه حاجت روا شدنم یه صلوات بفرستین ممنون🙏🙏😘                                                                                       همواره باهم مهربان باشیم مهربانی اولین گام برای رسیدن به خداا✨                             خرم آن روز کز این منزل ویران بروم💔.                              درد لحضه رو کسی میفهمه که منتظر میمونه⏳.                 🦋🦋مثل یه پروانه ببین اسیرمُشتِ بسته ام🦋🦋          💙خدایا تنها فقط ازتو میخواهم💙.                                                    😍98/12/4🥰🥰💕💖💖🌠✨👩‍🎓                                  🙄🤐😥☹️🤕🥴😕                                         🥰99/2/27🤗💚💙💕😍                                                                                         🕋همواره به خدا امیدوارباشید🕋                                    🕋الهیییییی به امید تو🕋.       
2714
خداشفاشون بده  و هیچ کس محتاج پوشک بزرگسال نشه

تروخدا براش دعا کن 

خیلییییی پسر آقایی بود خیلییییییییییی

برای سلامتی من و خلاص شدنم از افکار منفی صلوات 🌷 اللهم صلی علی محمد وال محمد و عجل فرجه🌷
خدا هیچ پدر ومادری روبا بچه امتحان نکنه.‌الهی آمین. انشاالله شفای عاجل بگیره ..الهی آمین از اامشب ...

ممنون 

تروخدا براش دعا کن 

خیلییییی پسر آقایی بود خیلییییییییییی

هرچی بگم کم گفتم 

منم امشب 200 تا میفرستم. خدا بهش سلامتی بده طفلک اول جوونی به این روز افتاده

آره ما فوقش فراموش میکنیم ولی خودش چی

خودش گناه داره 

خودش الان اونقدر ناامیده که اصلا نمیشه پیشش از امید حرف زد

2706