1507
1482

قراره تا اخر ماه براش صلوات بفرستیم هرچی شد

تروخدا براش کمک کنید سه ماهه تو بستر بیماری هست

جوون خوبیه والا سه ماه پیش از ارتفاع تو شرکت شون افتاد هنوز ده روز نبود فارغ التحصیل شده بود

الهی بمیرم براش 

وااااااااااااای دکتر احتمال پنج درصد گفته خوب میشی

فعلا از کمر بی حس هست جوون 22ساله بی اختیاری مدفوع و ادرار داره مامانش باید پوشک کنه پسر بزرگش رو

آخی بمیرم برا دل مادرش

براش صلوات بفرستید دعا کنید شاید خدا دعای شما رو قبول کنه 

برای سلامتی من و خلاص شدنم از افکار منفی صلوات 🌷 اللهم صلی علی محمد وال محمد و عجل فرجه🌷

خداا شفا بده😞

به نام خدا😶من ازدست مردا فرار کردم اومدم‌سایت زنونه واسه چییی درخواست دوستی میدی مردحسابی؟🤢نکن حاجی نکننننن..شرمت باد💨✋✋✋میپرسین چرا ترشیده؟میگم که ی روز ازمامانم پرسیدم‌ننه واسم خواستگارنیومده گفت نهههه✌🤐داداشم داشت ردمیشد مث خرعر زد گفت هاااااارهااااارترشیده😶داشتم فحش میدادم بهش وهمزمان تونی نی سایت ثبتنام میکردم که از سوز وجودم یهو دیدم زدم ترشیده وتائیدشده😐حالا اگه یه ذره شعور داشته باشی کاربر عزیز ایتقدنمیپرسی و مسخره نمیکنی😏ترجیح میدم بترشم‌تا ازدواج کنم بیام اینجا بزنم توسرم😝😝

وای خدا شفاشون بده

50 صلوات میفرستم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نظر من،نظر منه من شمارو اجبار نمیکنم نظرمو قبول کنید قرار هم نیست با توهین و بی ادبی شما نظرمو عوض کنم اگر دلیل منطقی دارید و میتونید به دور از توهین و تندی و...، متمدنانه گفت و گو کنید خوشحال میشم باهاتون هم صحبت بشم اما اگر قراره توهین، تندی، قضاوت، مسخره کنید یا اصل حرفمو نفهمیده باشید با یه "باشه" به بحث خاتمه میدم که نه اعصاب من خورد بشه نه شما☺️خواهشمندیم در صورت داشتن اعصاب کافی و لحن مودبانه و در صورت متوجه شدن کامنتم ریپلای بفرمایید😉والا این دو روز دنیا ارزش اعصاب خوردی تو نی نی سایتو دیگه نداره👎🏻

کارتون‌های پرورش کودک دو زبانه رو از سایت نی نی کارتون خرید کن

چند روزه توی سایت هم تخفیف گذاشتن

برای خرید با تخفیف کلیک کنید

1473

من 200تا صلوات میفرستم واسش ان شاالله که خیلی زود سلامتی شو بدست بیاره🌹🌹🌹🙏🙏🙏💙

لطفاً واسه حاجت روا شدنم یه صلوات بفرستین ممنون🙏🙏😘                                                                خواهم رسید به آنکه بایدبرسم💙💙♎♾️♑.            خرم آن روز کز این منزل ویران بروم💔.                       درد لحضه رو کسی میفهمه که منتظر میمونه⏳
خداشفاشون بده  و هیچ کس محتاج پوشک بزرگسال نشه

تروخدا براش دعا کن 

خیلییییی پسر آقایی بود خیلییییییییییی

برای سلامتی من و خلاص شدنم از افکار منفی صلوات 🌷 اللهم صلی علی محمد وال محمد و عجل فرجه🌷
1334
خدا هیچ پدر ومادری روبا بچه امتحان نکنه.‌الهی آمین. انشاالله شفای عاجل بگیره ..الهی آمین از اامشب ...

ممنون 

تروخدا براش دعا کن 

خیلییییی پسر آقایی بود خیلییییییییییی

هرچی بگم کم گفتم 

منم امشب 200 تا میفرستم. خدا بهش سلامتی بده طفلک اول جوونی به این روز افتاده

آره ما فوقش فراموش میکنیم ولی خودش چی

خودش گناه داره 

خودش الان اونقدر ناامیده که اصلا نمیشه پیشش از امید حرف زد

1474