1464
1411
عنوان

اونایی که بچشون شیر خشکیه

155 بازدید | 30 پست

چرا وبه چه دلیل میخوام بدونم تا آروم بشم 

فقط 41 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌻🌻خدایا شکرت🌻تیکرم تاریخ تولد گل پسرمه 😍😍😍😍😍😍😘😘😘

شیرم کم بود وسیر نمیشود خیلی کم بچم فقط گریه میکرد

گاهی نمیشود ک نمیشود ک نمیشود....گاهی گمان نمیکنی ک میشود....گاهی هزاران دعا بی استجابت است...گاهی نطلبیده نخواسته قرعه بنام تو میشود..... 

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1475
1485
من میخوام شیر خودمو ندم به خاطر اینکه سینه هام شل ول نشن😆

این یه تفکر اشتباهه. منم اولش که شیر دادم خیلی دپ شدم چون واقعا سینه هام افتاده شد، اما الان که بچم ۱۵ ماهشه شیر کم میخوره سینه هام عین دوره قبل بارداریم شده. البته همیشه تو خونه سوتین دارم

یعنی وضعیت تو نی نی سایت جوری شده که برا اثبات حرفات باید بزاری + عکس 😜😅😅😅🤣🤣🤣😂😂😂😂
1476

من که از بس گفتن اینو بخور اونو بخور شیرداسته باشی الان از چاقی دارم میترکم 

تصمیم گرفتم رژیم شروع کنم 

فقط هم شبا شیرمو میخوره تو خواب 

اگر هم دیگه نداشتم مثل بقیه اوقات شیرخشک میدم بهش

نمی خوام ریسک کنم😂

حتی یبار یه مقاله خارجی خونده بودم. واقعا دروغه محضه، حیف بچت گناه داره، شیر مادر برا بچه یه چیز دیگست

یعنی وضعیت تو نی نی سایت جوری شده که برا اثبات حرفات باید بزاری + عکس 😜😅😅😅🤣🤣🤣😂😂😂😂

من هم شير خودم رو ميدم و هم شير خشك چون شيرم پسرم رو سير نميكنه .

ببين عزيزم براي بچه اول آدم يه كم تعصب داره كه فقط شير خودش رو بده من براي دخترم اينجوري بودم البته باز هم گاهي وقتها شير خشك هم ميدادم ولي خيلي كم بچه ام بعضي وقتها از گرسنگي درست نميخوابيد و گريه ميكرد .

ولي براي پسرم ديگه اون تعصب رو به خرج ندادم و تا اونجا كه بتونم شير خودم رو ميدم ولي اصلا نميگذارم به خاطر گرسنگي گريه كنه و شير خشك هم بهش ميدم و خيلي هم پسرم آروم هست و خوب ميخوابه .

9ماه شیر خودمو خورد،شیرم کم شد شبها تا صبح بیدار بود شیرخشک میدادم راحت میخابید دیگه شیر خشکی شد

گل گلدون من شکسته درباد،توبیا تا دلم نکرده فریاد،گل شب بو دیگه شب،بو نمیده،کی گل شب بو رو از شاخه چیده،گوشه آسمون پر رنگین کمون،من مثل تاریکی تو مثل مهتاب،اگه باد از سر زلف تو نگذره،من میرم گم میشم تو جنگل خواب،گل گلدون من،ماه ایوون من،از تو تنها شدم چو ماهی از آب،گل هر آرزو رفته از رنگ و بو،من شدم رودخونه دلم یه مرداب،آسمون آبی میشه،اما گل خورشید،رو شاخه های بید،دلش میگیره،دره مهتابی میشه،اما گل مهتاب از برکه های خواب بالا نمیره،تو که دست تکون میدی به ستاره جون میدی،میشکفه گل از گل باد،وقتی چشمات هم میاد،دوستاره کم میاد،میسوزه شقایق از داغ،گل گلدون من،ماه ایوون من،از تو تنها شدم چو ماهی از آب،گل هر آرزو رفته از رنگ و بو،من شدم رودخونه،دلم یه مرداب...
1514