2733
2734

خسته شدم پس چرا ما استراحت نداریم از صبح بلند میشی بچه رو آماده می کنی می فرستی مدرسه تا ظهر کارای خونه ظهر از مدرسه میان سلام مامان ناهار چی داریم انگار فقط مامان و شام و ناهار می بینن تا شب هم یکسره ی چی می خوان مامان مامان ما...

بشور بساب لباس اتو کن مهمون داری کن خرید برو بچه رو ببر دکتر داروهاشو سروقت بده و خیلی کارای دیگه

مهمونی میرم کار جلوتر از من اونجاست خونه ی مادر میری تا لحظه ای که بر می گردی باید کار کنی عید امسال مامانم هر چی پا گشا و مهمونی داشت انداخت تو عید که من باشم گفتم حالا یکیشو من نباشم اشکالی نداره خودم خودمو تحویل گرفتم خواهرم گفت تو نباشی کی کمک کنه خسته شدم 

می خوام یکی برام دو روز مرخصی رد کنه برم جایی که فقط خودم باشم جایی که دیگه کسی فقط برای کار منو نخواد ی نفسی تازه کنم و دوباره برگردم برای تلاشی دوباره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی از بعد عروسی میترسم ☹

بیاین مهمه                                                                        اون لحظه ک داری جارو نپتون میکشی،یهو وارونه میشه و همه محتویاتش میریزه رو فرش 😢 اون لحظه هزاران بار تقدیم تو باد 😁
2731

من نه مادرم نه متاهل ولی دقیقا میفهممت یعنی وقتی یکی اسمم رو صدا میزنه میدونم الان یه چیزی یا کاری ازم میخواد حتی تو مهمونی ها هم دیگه به ادم خوش نمیگذره دوست دارم یکم برای خودم باشم خودم و خودم

هرگز اجازه نده سکوت انتخابت باشد، وقتی که قلبت با صدای رسا با تو سخن میگوید ...

عزيزم حق داري

من هم با دو تا بچه و كلي مهمون و رفت و آمد 

روزي ٨ساعت هم بيرون كار مي كنم و شاغلم 

من الان دلم يه سفر تنهايي ميخواد 

من معلم هستم، درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است. 
2738

من صبح پامیشم سه تا بچه رو راهی میکنم...دوتاشو خودم میزسونم بعد میرم سرکار 

تاظهر با بچه ها سروکله...بعدمیارم دوتای خودمو بشور و بپز و ..........تااااشب...شب هم برای فرداشون ساندویچ و کیک و اینا اماده میکنم میخوابونمشون مثل الان...بعد دوباره کار...آخرشب هم‌خااموش میشم

😶
من چیربگم بعضی وقتا کلافه میشم دوتا مدرسه ای دارم دوتا کچلو دارم شوهرمم که به اندازه بچه ها بابد بهش ...

درست عینه من منم میرم درو پشت سرم میبندم دلم میخواد هیچکی صدام نکنه مثلا الان دخترم داره میگه بیا قسمت 6 فوق لیسانسه ها رو برام بیار میگه هنوز تلویزیون نشون نداده گریه میکنه میگه من میخوام باید بیاری برام 

وای منم خیلی دلم تنهایی میخواد. حتی برای چند ساعت. ولی بچه ها اصلا پیش باباشون نمیمونن. یه بیرون هم ک بخوام برم راه میفتن دنبالم کوفتم میکنن بس که نق میزنن و اذیت میکنن😕

یه وقتایی خودت رو بغل کن، بگو "دمت گرم این راه سخت و طولانی رو اومدی..."
2706