2726

اونایی که بچه روقلو دارید دفعه اولی که شنیدید دوقلو حامله اید چه حسی داشتید؟ خوشحال شدید یا ناراحت؟

ارزوداشتم دوقلو داشته باشم اگه داشتم خیلی خیلی خوشحال میشدم

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔

واااااااااای خداااااااااا خدا کنه دختر باشه یکیش یاهردو البته مجردم فعلا

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

دوستان یه سوال ،اگه کسی تو ارثشون دوقلو زایی داشته باشه میتونه قبل از اقدام دکتر بره از دوقلو شدن جلوگیری کنن؟؟؟

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔

من یه پسر ۹ ساله دارم و دوساله اقدامم برا دومی و باردار نمیشم سه ماهه دکتر میرم ماه اول تمام ازمایشات انجام دادیم منو شوهرم و مشکلی نبود ماه دوم دارو داد و ۴ تا فولیکول عالی داشتم و بلزم بی نتیجه،دکترم گفته اینماه iui و دارو مصرف کردم و الان روز ۱۱ سیکلم هستم پس فردا یعنی روز ۱۳ سیکلم میرم سونو فولیکول ک اگ همه چی ok باشه شنبه iui ب امید خدا ،برام دعا کنین دوستان 

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی،خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ،بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی،فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم،اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی،احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم😍

اونقد ناراحت شدم ک زنگ زدم ب شوهرم ک بیاد دنبالم پشت گوشی ایقد گریه کردم شوهرم فک کرده بود خارج از رحمیه ک من اینجور زار میزدم

و البته الانم ک پنج ماهمه هنوزم گاهی اوقاات گریه میکنم😔😔😔😔😔برا همی خونوادم تو خونه تنهام نمیزارن میدونن ک من باز میشینم گریه میکنم

سلام ملیکم

اگ خدا لایقمون بدونه دوقلو میده🙏

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی،خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ،بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی،فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم،اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی،احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم😍
من سه قلو داشتم و ازدواج نکردم فقط گریه میکردم و به خودم و همسرم لعنت می‌فرستادم

چطور ۳ قلو داشتی و ازدواج نکردی😕

اونقد ناراحت شدم ک زنگ زدم ب شوهرم ک بیاد دنبالم پشت گوشی ایقد گریه کردم شوهرم فک کرده بود خارج از ر ...

چرا اونوقت 

2706