2733
2734

من و اونا تو یه ساختمونیم همیشه که غذا بهصون میدم دیگه نمیرم سراغ ظرفهام اخه فک میکنم بی ادبیه میذارم تا خودشون بیارن..بارها شده که چیزامو خراب کردن اصلا هم به روی خودشون نیاوردن فقط گفتن و کروکر خندیدن منم هیچی نتونستم بگم..الان داشتم رد میشدم ازجلو خوتشون شنیدم که گفتن کاسه نیلو شکست😐شصتم خبردار شد کاسه ی بزرگ ارکوپالمه..رفتم به شوخی گفتم چیزی از من شکسته مادرشوهرم گفت شیش تا گوش داره😏منم گفتم داشتم رد میشدم شنیدم خواهرشوهرم گفت هیچی کاست شد هزارتیکه😣😣منم چی میگفتم وقتی اینا چیزی هم طلبکار میشن😔😔گفتم خدایا دیگه چیزی برام نذاشتن

از ته دلتون برای مادرشدنم دعا کنید صلوات بفرستید🙏🙏🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

یا توی ظرف یک بار مصرف بدین،یا اینکه شما هم یک بار به شوخی بگین مثلا دیگه کاسه واسم نمونده،لطفا یه کاسه بزرگ بدین براتون آش بیارم

درنیابد حال پخته هیچ خام پس سخن کوتاه باید , والسلام!
از این حرصم میگیره چیزی هم طلبکار میشن..کاسمو خیلی دوست داشتم جهیزیه بود  

اره دیگه گلی مقصر خودتی پرروشون کردی دوبار جدی باهاشون برخورد کنی حساب کار دستشون میاد.اصلا هم دیگه تا جایی که ممکنه ظرف بهشون نده و اگه مجبور شدی حتما همونموقع پس بگیر .نگو روم نمیشه چون وسیله ی خودته بزار هر چی میخان فکر کنن

تلاش کن...طلاش کن💪
دیگه توظرفای خوبت چیزی براشون نزار ظرفی ازخودشون اگه پیشت بود توهمون غذا بده

مادرشوهزم چند روز پیش اومد گفت سوم برام بپز ننم یه قابلمه کوچیک پختم میخواستم با قابلمه ببرم شیطون گفت با کاسه ببر اخه زیاد بود تو اون بزرگه ریختم

از ته دلتون برای مادرشدنم دعا کنید صلوات بفرستید🙏🙏🙏🙏
2706