2737
2734

تو تاپیک قبلیم درموردش یه چیزایی گفتم 

آدم شکاکیه نه گذاشت برم دانشگاه نه برم سرکار نمیزاره تنها برم بیرون همش میگه خودم میام دنبالت قبلنا میگفت بعد ازدواجمون میزارم بری کار کنی یا بری کلاس ولی چند وقت پیش گفت نمیزارم یا من یا این چیزایی که میخوای بعدش گفتم چرا نمیزاری گفت زن باید تو خونه باشه اگر بیرون باشه میشه زن تو خیابون میگم خب تو از اول میدونستی آرزوی من دانشگاه رفتن و کار کردنه دوست دارم برم کلاسای مختلفی که علاقه دارم مثل نقاشی یا هرچیز دیگه 

اصلا آرزوهامو نمیبینه فقط میگه هرچی من میخوام اصلا نمیگه توام آدمی توام دل داری آرزو داری 

خیلی دوست داشتم مثل مردای دیگه پشتم باشه اون هلم بده واسه رسیدن به آرزوهام

سه سال صبر کردن به امید خوب شدنش به امید تغییر این عقیده های غلط ولی متأسفانه هیچیش تغییر نکرد که هیچ بدترم شد

حالا چیکار کنم واسه همیشه ولش کنم و بهش فکر نکنم و برم سمت آرزوهام یا اگر برگشت بپذیرمش؟! لطفا راهنماییم کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

ولش کن بابلزندگیت باهاش تباه میشه.هنوزاولاشه اینطوریه ی ذره بره وای ب حالت میشه ها.حالاببین کی گفتم

گلسین! تسلی وئرمسین واخت اوزانماسین   گلسین! بوندان آرتیق داهاجانیم یانماسین  گلسین! اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر     گلسین! اونامندن باشقاسی توخونماسین  گلسین ! اوز_اوزه دایاناق هئچ دانیشماسین  گلسین!+ اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر🦋🍃🍀
2706