2733
2734

بچه ها من اصن درس نميخونم😓درسا داره سنگين و سنگين تر ميشه البته ما يكم دير شروع كرديم يعني الان سه هفتس داريم ميريم دانشگاه

شما چيكار ميكنيد بخونيد من  دارم جبران روزاي كنكور رو ميكنم همش تنبليم مياد😩

الان امروز بافت داشتيم از ظهر كه اومدم نخوندم فردا هم بيوشيمي داريم اونم نخوندم امادع برم سر كلاس

چيكار كنم😭😭

بچه ها ميخوام تا عيد لاغر شم قدمم بلنده خيلي سسكي ميشم😅😂

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بافت و بیوشیمی که آسونه.. یکم سر و جمع کنی راحت رد میشی نگران نباش

اخه فقط مشكلم پاس شدن نيست ميخوام خوب ياد بگيرم

بعد كجاش اسونه همش اسماي جديد داره😬

2728
ببخشید یک سوال داشتم دانشجوی کجا هستید؟؟و در هفته چند ساعت کلاس دارید از ساعت چند تا چند؟؟

من پرديس تهران توي كيشم و چون استادا پروازي از تهران ميان خيلي دقييق مشخص نيست مثلا هر دو هفته فيزيولوژي مياد ولي دو برابر حالت عادي كلاس ميزار ولي تا الان كه ٦روز هفته از صبح تا تقريبي بخوام بگم ٣،٤كلاس داشتم

2738

ببین خیلی خوبه که هر روز درس هاتو بخونی ولی یونی مثل مدرسه نیست 

معمولا بچه ها دو سه هفته قبل امتحان شروع میکنن به خوندن ولی تو سعی کن نوت برداری واسه هر جلسه همون نوت ها رو بخونی و اماده باشی

الکی خودتو درگیر درس های علوم پایه نکن بعدش هیچ ارزشی ندارن به جز اناتومی و فیزیولوژی

اناتومی رو به خصوص سعی کن واقعا عالی یاد بگیری هم تئوری هم عملی هر چند که اونم اونقدر جزئی که تو علوم پایه یادمون میدن به دردمون نمیخوره و همون جزئی خونی باعث میشه کلیات مهم هم یادمون بره ولی واقعا یه جوری بخون که یادت بمونه

سعی کن علوم پایه رو با جزوه خونی بگذرونی چون هر استادی از هر چی که سرکلاس میگه سوال میده و تو با همونا میتونی یه معدل خوب بیاری و واقعا هم برات ارزش داره اگه معدل بیاری و جز ۱۰درصد برتر باشی سهمیه استعدادهای درخشان بهت تعلق میگیره که تو دستیاری کلی به دردت میخوره

دوران علوم پایه یه موقعیت خوبه برای اینکه مهارت های دیگتو تقویت کتی مثل زبان

کامپیوتر مثلا word و excell و پاور و spss و.... رو یاد بگیر

تو کلاسای پروپوزال نویسی شرکت کن

اگه حواست جمع باشه و سعی کنی تو امتحان علوم پایه که اخر ترم ۵ برگزار میشه رتبه بشی استریت علمی میشی که اونم فقط با سوال خوندن و دوره های زیاد میسر میشه مثلا همین ترم درس هایی که داری رو همراه سوالای علوم پایشون بخون و چندین دور هم مرورشون کن زیادم وقت نمیگیره سیب سبز یا میر ترم بالایی ها رو قرض بگیر و بخوت

تو فیزیوپات داخلی هاتو عالی یاد بگیر پارسیان یا گایدلاین بخون و فقط به جزوه اکتفا نکن

تو استاجری هم که علاوه بر تئوری سعی کن معاینات و شرح حال گیری و انجام پروسیجر و .... رو خوب تمرین کنی

اینترنی هم که دیگه فقط کار و کار و کاره و باید پس بدی هر چی که تو این مدت یاد گرفتی

ببین خیلی خوبه که هر روز درس هاتو بخونی ولی یونی مثل مدرسه نیست  معمولا بچه ها دو سه هفته قبل ...

وااي مرسي عزيزم خيلي زحمت كشيدي و خييلي كمكم كردي يك دنبا ممنونم

حساس نشو بابا

من ترم یک دور خودم میچرخیدم اصن نمیدونستم چی بخونم چیو کی بخونم بعدش قلقش دستت میاد اساسی

الان ترم ۵ام. خیلی خوب میدونم باید چیکار کنم خدارو شکر

جزو دانشجوهای نسبتا خوب هم هستن

دانشگاه تهران هم درس میخونم

پایدار باشی

"کنکوریای تجربی دوستای عزیزم" ۳ تا تاپیک دارم که شاید به دردتون بخوره سوالی داشتید در خدمتم❤
حساس نشو بابا من ترم یک دور خودم میچرخیدم اصن نمیدونستم چی بخونم چیو کی بخونم بعدش قلقش دستت میاد ا ...

فكر كردم فقط من اينطوريم

مرسي عزيزم

2706